Menu

Nie wchodź w moją ciszę - Alicja Masłowska - Burnos

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004652 
  • Autor Alicja Masłowska-Burnos 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 236 
  • Rok wydania 2016 

Opis

„Nie wchodź w moją ciszę” Alicji Masłowskiej - Burnos to debiut literacki autorki.
Bohaterką powieści jest Maja, pracoholiczka i perfekcjonistka. Zimna, pewna siebie, o odpychającej osobowości trzydziestodwuletnia singielka. Maja wie czego chce i wie jak to osiągnąć. Zatapia się w odmętach pracy, z wyższością patrzy na otaczający ją świat, momentalnie pnie się po szczeblach zawodowej kariery. Do czasu, kiedy poznaje Adama. Zakochuje się w mężczyźnie i od tego momentu jej życie się zmienia. Niestety, na podłożu zawodowym będzie musiała zmierzyć się z pewną intrygą, która doprowadzi bohaterkę do osobistej tragedii.

To niejednorodna wysokojakościowo powieść. Na początku autorka każe czytelnikowi sądzić, iż dostał kolejny romans mocno nasycony erotyką. Z czasem jednak coraz istotniej zaczną pojawiać się części psychologiczne, aby w końcu wysokojakościowo wkroczyć na terytorium kryminału i dramatu. „Nie wchodź w moją ciszę” można też traktować jako odbicie współczesnej polskiej rzeczywistości oraz fragment portretu współczesnych trzydziestokilkulatków.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.