Menu

Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne - ebook

Opis


„Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne" Magdaleny minimalistyczniec to zbiór ćwiczeń gramatycznych, zezwalający uczącym się na powtórzenie wybranych zagadnień niemieckiej gramatyki.

Książka gromadzi mnóstwo różnych aspektów do przećwiczenia jak czasy, rodzajniki, przyimki, zaimki, przymiotniki czy zdania i spójniki. Dodatkowym atutem książki są przygotowane rozwiązania z kilkoma możliwościami i słowniczek.

Ćwiczenia zachęcają do refleksji nad poszczególnymi fenomenami gramatycznymi, pomagają w uporządkowaniu wiedzy i w skrupulatnym wytrenowaniu wybranych aspektów niemieckiej gramatyki. Dlatego dużo ćwiczeń jest nad wyraz szerokich, żeby wystarczająca ilość przykładów pozwoliła na efektywne utrwalenie i skontrolowanie swych postępów w nauce. Z podręcznika korzystać mogą wszystkie osoby, znajdujące się na rozmaitych stopniach nauki języka niemieckiego.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.