Menu

Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik... - ebook

Opis


„Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów" Williama Gruffa to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby nauczyć się rozwiązywać własne problemy w prosty i szybki sposób, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód.

Książka powstała z myślą o osobach, które nie tylko mają trudności w osiągnięciu swoich celów, lecz także o tych, którzy systematycznie je realizują, ale poszukują sprawniejszych działań. Zamierzeniem poradnika nie jest danie motywacji czy sił do działania, lecz uświadomienie czytelnikom, że życie jest prostsze, niż im się wydaje. Autor, bazując na własnym doświadczeniu i obserwacji świata, daje czytelnikowi możliwość powrotu do podstaw. Rozkłada na czynniki pierwsze pewne sytuacje i podaje poręczne porady, a także ćwiczenia, które umożliwiają łatwiejsze przyswojenie poszczególnych etapów rozwiązywania problemów, a w ostateczności zmierzenie się z wszelkimi przeszkodami. William Gruff nakłania czytelników między innymi do przyznawania się do własnych błędów. Nikt nie jest nieomylny. Każdy z nas bierze odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Powinniśmy więc schować swoje ego do kieszeni i zacząć działać.

Głównym celem książki jest podanie czytelnikowi narzędzi, dzięki którym będzie mógł w pełni świadomie podejmować decyzje, pracować nad sobą, a głównie stawać w obliczu nieprzerwanych problemów, z którymi spotyka się każdego dnia.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.