Menu

Nieodgadniona

Cechy produktu

  • ISBN 9788380756052 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Rok wydania 2019 

Opis

THRILLER PSYCHOLOGICZNY NA MIARĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH BESTSELLERÓW!Straciłem w życiu tak naprawę jedną bliską osobę, ale to w zupełności wystarczyło, bym zrozumiał, że prędzej czy później stracę wszystkoRok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą.

Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego, co zrobiła, żeby ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi, a jedyny ślad prowadzi do Opola.Zrozpaczona matka zrobi wszystko, aby odnaleźć dziecko, choćby jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem, którego życie zniszczyła.Damian Werner tymczasem wprowadza się do nowego mieszkania, wciąż starając się zapomnieć o wszystkim, co spotkało go rok temu.

oglądając jednak rzeczy zostawione przez poprzedniego właściciela, trafia na starą kasetę VHS, która rzuca nowe światło na jego przeszłość…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.