Menu

nigdziegęści: solenopsis

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003280 
  • Autor Andrzej M. Baczewski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 150 
  • Rok wydania 2015 

Opis


"Nigdziegęści: Solenopsis" Andrzeja Baczewskiego to pierwsza część powieści autora o elitarnych jednostkach do zwalczania przestępczości zorganizowanej w świecie wirtualnym.

Na planecie Alekandzie, zarządzającej poprzez piękną Idriss, dochodzi do najazdu przez obce cywilizacje. Życie na niej zostaje zagrożone, a samozwańczy król Solenopsis chce zagrabić i zawładnąć nowymi ziemiami. Do walki o wolność i spokój mieszkańców Alekandy staje oddział Nigdziegęstych - formacji sił specjalnych, w którym panują reguły rodem ze średniowiecza. Walka z obcą cywilizacją okazuje się nieprzystępnym zadaniem, lecz dzięki pomocy plemion pustynnych i zjednoczeniu królestw dowodzący żołnierzami Phiatyl może rozpocząć bitwę o uwolnienie mieszkańców spod tyrańskiego jarzma Solenopsisa. Na dodatek, dzięki swoim umiejętnościom i sprytowi, Phiatyl zostaje mianowany królem jednego z plemion, dzięki czemu zyskuje rozgłos i szacunek i rozszerza swe możliwości militarne. Niestety nie wie, że ma w swych szeregach zdrajcę, który spiskuje z Solenopsisem. Czy w takiej sytuacji uda mu się doprowadzić swoich żołnierzy do zwycięstwa? Jakie będą skutki zaciętych walk pomiędzy Nigdziegęstymi, zrzeszonymi plemionami, a armią przeciwnika, wyposażoną w innowacyjną i technologicznie nowoczesną broń?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.