Menu

Notatki o niebłahych sprawach

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003532 
  • Autor Bogdan Kluczyński 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 198 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Notatki o niebłahych sprawach” Bogdana Kluczyńskiego to zbiór niedługich przemyśleń i spostrzeżeń na przeróżne tematy, w tym o charakterze poznawczym, egzystencjalnym, moralnym, filozoficznym, itd.

Autor na podstawie tych rozważań próbuje zachęcić odbiorcę do refleksji i przemyśleń w celu poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania – ku „ubogaceniu” życia własnego i społecznego. Każdy z nas, w którymś momencie życia staje przed poruszonymi tu albo podobnymi problemami, wymagającymi mocnego, wyjątkowo trudnego wyboru lub zajęcia stanowiska. Te i inne problemy nie omijają nikogo. Dlatego część z tych notatek spełnia rolę wskazówek i rad, które mogą okazać się pomocne przy rozwiązywaniu osobistych wątpliwości czy problemów.

Dorobek zawodowy Bogdana Kluczyńskiego to około siedemdziesięciu publikacji naukowych i popularno – naukowych i ponad dwadzieścia ekspertyz i sprawozdań ze zleconych tematów naukowo – badawczych. Jest także autorem ebooka z poezją o treści w przeważającej części refleksyjnej i poważnej.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.