Menu

Nowoczesne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Cechy produktu

  • ISBN 9788325505127 
  • Autor Bielawska Aurelia 
  • Wydawnictwo C.H. Beck Wydawnictwo Polska 
  • Ilość stron 312 
  • Rok wydania 2009 

Opis

Publikacja została pomyślana zwykle jako podręcznik dla studiujących nauki ekonomiczne, zwłaszcza finanse przedsiębiorstwa. Będzie jednak na dodatek przydatna osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą lub już ją prowadzącym, lecz odczuwającym niedosyt wiedzy z zakresu finansów. W podręczniku, w istotnie przystępnej formie omówiono na ogół świeże instrumenty i transakcje finansowe, które pojawiły się na polskim rynku finansowym wraz z jego rozwojem. Autorzy uwzględnili kryteria Nowej Umowy Kapitałowej. Przez całą pracę przewija się wątek ryzyka finansowego, czyhającego na każdym etapie funkcjonowania marki.

Książka zatytułowana „progresywne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa", przygotowana przez zespół autorów pod kierunkiem prof. Dr hab. Aurelii Bielawskiej, stanowi kompendium bogatej wiedzy na temat innowacyjnego podejścia w racjonalnym zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa. (...) Struktura pracy powoduje, iż czytający jej treść będzie mógł posiąść wiedzę, która pozwoli mu na wydajne gospodarowanie, zarówno kapitałem własnym, jak i pożyczonym. Publikacja ta spełnia w najwyższym stopniu rolę podręcznika (...), będzie pozycją poszukiwaną przez młubranie studiującą na kierunku ekonomicznym i innych kierunkach pokrewnych.

Prof. Zw. Dr hab. Maria Dębniewska

Kierownik Katedry Finansów i Bankowości

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.