Menu

Oczyszczanie organizmu z toksyn

Cechy produktu

  • ISBN 9788378594796 
  • Autor Katarzyna Jura 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 41 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Czyszczanie organizmu z toksyn jest szczególne ważne w dzisiejszych czasach. Większość z nas żyje w dużych miastach, zanieczyszczenie jest coraz obszerniejsze, tereny zielone to rzadkość, a sami pracujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach, odcięci od świeżego powietrza. Jesteśmy zabiegani, zabiegani i za każdym razem na szczególnie wysokich obrotach- w biegu jemy, co nam w ręce wpadnie, na ogol przetworzona żywność. Toksyny stopniowo kumulują się w naszym organizmie, powodując uczucie ciągłego zmęczenia, braku energii i spadku chęci do życia.

Książka ta pokazuje, jak produktywnie walczyć ze skutkami zanieczyszczenia organizmu, jak krok po kroku przeprowadzić gruntowne oczyszczanie organizmu i dostarczyć mu niezbędnych witamin i mikroelementów tak, żeby nie odczuć skutków ubocznych. Książka jest kontynuacją poprzednich dwóch pozycji autorki: ”Jak posiadać zgrabną sylwetkę” i „Jak posiadać zgrabną sylwetkę- przepisy”. Książka to program dwóch pełnych tygodni oczyszczania organizmu. Z dnia na dzień proponowane są określone posiłki na śniadanie, podwieczorek, obiad i kolację. Dla ułatwienia książka ma spis zakupów na każdy tydzień i precyzyjny opis przepisów. Posiłki są skomponowane na każdą kieszeń i nie wymagają szczególnych umiejętności. Dodatkowym plusem jest tygodniowy program korzystnego powrotu po oczyszczaniu organizmu, który umożliwia powolne wprowadzenie organizmu na typowe odżywianie bez efektu „jo-jo”.

Katarzyna Jura

Jest zbzikowana na punkcie zdrowego odżywiania. Nauczyła się, jak dostarczać organizmowi osiągalnie najkorzystniejszych komponentów odżywczych, by był zdrowy i funkcjonował najlepiej jak potrafi. W swych książkach uczy, jak radować się zdrowiem, korzystnym samopoczuciem, perfekcyjną sylwetką nie tylko teraz,także w późniejszych latach. Swym doświadczeniem dzieli się również na FB: www.facebook.com/oczyszczanieorganizmu oraz na kanale YouTube.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.