Menu

Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc?

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000395 
  • Autor Hanna Lipińska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 90 
  • Rok wydania 2013 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 

Opis

"
Książka ""Odrodzona po zdradzie. Starczyła jedna noc...""jest zapisem zdobytej, przetestowanej na własnym sercu praktycznej wiedzy. Po tę książkę powinny sięgnąć zwłaszcza kobiety, a już koniecznie te cierpiące właśnie z powodu zdrady kochanego pana. Dowiedzą się z niej, iż w ciągu nocy można uwolnić się od bólu, pozbyć rozpaczy, poczucia krzywdy i wściekłości na zdrajcę, zastępując je radością, dumą i wielką dla niego wdzięcznością. Takie niezwykłe doświadczenie stało się udziałem przeciętnej kobiety tylko dlatego, iż postanowiła zbuntować się przeciwko cierpieniu i poszukać ratunku we własnej duszy.

Autorka, myśl po myśli, starannie opisuje szukanie drogi wyjścia z impasu i nieoczekiwaną metamorfozę, która okazała się początkiem prawdziwej wewnętrznej rewolucji. Zapoczątkowała trwający kilka lat okres „studiów" nad przyczynami problemów w relacjach damsko-męskich. Najwięcej uwagi poświęciła zrozumieniu na przykładzie partnera meandrów męskiej duszy, ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn niewierności i ze zdziwieniem dostrzegła ich sprzeczność z przekonaniami zakorzenionymi w powszechnej świadomości. Natchniony opisanymi tu doświadczeniami, każdy może dokonać pozytywnych zmian we własnym wnętrzu i relacjach z otoczeniem.
"
Tytuł Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc… Autor Hanna Lipińska Język polski Wydawnictwo Psychoskok ISBN 978-83-7900-039-5 Rok wydania 2013 Konin ilość stron 90 Format epub, pdf, mobi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.