Menu

Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc… - ebook

Opis


Książka "Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc..." jest zapisem zdobytej, przetestowanej na własnym sercu ergonomicznej wiedzy. Po tę książkę powinny sięgnąć zwłaszcza kobiety, a już niezbędnie te cierpiące właśnie z powodu zdrady kochanego pana. Dowiedzą się z niej, iż w ciągu nocy można uwolnić się od bólu, pozbyć rozpaczy, poczucia krzywdy i wściekłości na zdrajcę, zastępując je radością, dumą i wielką dla niego wdzięcznością. Takie niezwykłe doświadczenie stało się udziałem przeciętnej kobiety tylko dlatego, iż postanowiła zbuntować się przeciwko cierpieniu i poszukać ratunku we własnej duszy.

Autorka, myśl po myśli, precyzyjnie opisuje szukanie drogi wyjścia z impasu i niespodzianą metamorfozę, która okazała się początkiem prawdziwej wewnętrznej rewolucji. Zapoczątkowała trwający kilka lat okres „studiów" nad przyczynami problemów w relacjach damsko-męskich. Najwięcej uwagi poświęciła zrozumieniu na przykładzie partnera meandrów męskiej duszy, ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn niewierności i ze zdziwieniem dostrzegła ich sprzeczność z przekonaniami zakorzenionymi w powszechnej świadomości. Zainspirowany opisanymi tu doświadczeniami, każdy może dokonać pozytywnych zmian we własnym wnętrzu i relacjach z otoczeniem.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.