Menu

Odrzucona miłość

Cechy produktu

  • ISBN 9788381102018 
  • Autor Peter Robinson 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"Trzeba autora o niezwykłej empatii, uchu do dialogów i przenikliwym wzroku, aby ze szczegółów zbudować taką opowieść. Dlatego Odrzucona miłość robi takie wrażenie". Michael Connelly (z Przedmowy) Sarah Broughton jest gwiazdą telewizyjnego serialu o policjantach.

Mieszka w Kalifornii w atrakcyjnym domu nad morzem i - co najważniejsze - zostawiła za sobą mroczną przeszłość... Kiedy kobieta zaczyna otrzymywać listy od tajemniczego "M", sądzi, że to kolejny nieszkodliwy wielbiciel...

do czasu, aż w trzecim nie pojawia się jej prawdziwe nazwisko. Później znajduje swoje imię wypisane na plaży niedaleko domu... Obok poćwiartowanych zwłok. Przesłanie jest istotne: Ktoś obserwuje jej każdy ruch.

Ktoś ma na jej punkcie tak silną obsesję, iż nie zawaha się zabić, by dowieść swojej miłości. Przerażona Sarah zwraca się o pomoc do detektywa Arvo Hughesa z wydziału policji w Los Angeles, człowieka specjalizującego się w tropieniu najszczególniej niebezpiecznych prześladowców.

Jednak doświadczenie zawodowe Hughesa nie przygotowało go do zmierzenia się z przestępcą planującym każdy krok. Na miłość zabójcy po prostu nie ma lekarstwa. A Sarah i Hughes odkrywają, iż znaleźli się w przypadku bez wyjścia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.