Menu

Odzyskane szczęście. Wolność od bagażu z dzieciństwa - ebook

Opis

„Odzyskane szczęście – wolność od bagażu z dzieciństwa" Wojciecha Gębury to poradnik z obszaru rozwoju osobistego, dedykowany osobom pochodzącym z rodzin dysfunkcyjnych.

Dorastanie w takiej rodzinie nie odbiera szans na szczęśliwe i spełnione życie pod warunkiem, iż wiemy, jak uporać się z tym bagażem. Książka ukazuje, jak choćby najtrudniejsze doświadczenia z dzieciństwa zamienić na siłę. Jak odzyskać siebie i stworzyć wymarzone życie. Jak odnaleźć zagubioną radość i głęboki wewnętrzny spokój, a także wiarę w siebie i drugiego człowieka. Należy przy tym pamiętać, iż można zmienić tylko to, co zostało nazwane i wydobyte na światło dzienne.

Autor dzieląc się własnymi doświadczeniami przez książkę ukazuje co robić, żeby odzyskać kontrolę i pokierować swoim życiem tak, jak tego pragniemy. Pomaga odrzucić ograniczenia, które nas blokowały i zburzyć bariery, które nie pozwalały w pełni uwierzyć w siebie i własne możliwości.

Uświadamia, że każdy może być kim chce i mieć świetne, szczęśliwe życie bez względu na to, jakie miał dzieciństwo. Ponieważ przeszłość nie determinuje naszej przyszłości, to my sami ją generujemy. Trzeba tylko wiedzieć czym się kierować i poznać pewne uniwersalne zasady.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.