Menu

okruchy gorzkiej czekolady. tom 4. rachunek nieprawdopodobieństwa. część 2

Cechy produktu
  • ISBN 9788382710786 
  • Autor Elżbieta Sidorowicz 
  • Wydawnictwo Heraclon International S. z o.o. 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Jak może się czuć nieprzeciętny matematyk, specjalista od algorytmów szyfrujących, kiedy na skutek niezrozumiałej afery, w którą został wplątany, nie może podjąć żadnej pracy naukowej i zmuszony jest zatrudnić się jako nauczyciel w liceum? Jak może się czuć młody mężczyzna, który spotkał największą miłość swego życia i z różnorodnych przyczyn nie może wyznać swego uczucia dziewczynie, w której się zakochał?

Paweł Jeż to facet z problemami, ciągną się za nim nierozwiązane sprawy. Poprzez przypadek trafia do liceum plastycznego, w którym uczy się Ania Kielanowicz. Okrzyknięty poprzez uczniów Potworem, poturbowany psychicznie, śmiertelnie zakochany, próbuje jakoś wyprowadzić swoje życie na prostą, lecz krok w krok idą za nim ludzie z przeszłości, którą dawno chciałby zostawić za sobą. Czy uda mu się przeniknąć aferę, która zrujnowała mu życie? Co będzie z jego wielką miłością?

„Rachunek nieprawdopodobieństwa” jest ostatnią częścią procesu „Okruchy gorzkiej czekolady”.

***

„Czytanie »Okruchów gorzkiej czekolady« było potężną i nad wyraz życiową przygodą. Historią, obok której nie można przejść obojętnie, niesamowicie urzekającą, wprowadzającą czytelnika w naprawdę bardzo ważne problemy, przedstawiającą wyraźne sprawy i realne dylematy. To, co serwuje nam autorka, jest naprawdę wciągające. Niesamowicie potrafi oczarować słowem, porwać fabułą, rozniecić emocje, poruszyć serce. Plusem ostatniego tomu jest możliwość czytania go bez znajomości wcześniejszych, ale naprawdę warto sięgnąć po wszystkie”.

Anna Sikorska, Górowianka

***

„Historia pełna emocji – o przyjaźni i zakazanym uczuciu nauczyciela i uczennicy. Książka wciągnie Was od pierwszych stron, złamie serce, lecz i da nadzieję na miłość. Spektakularna opowieść o nieprzystępnych wyborach. Jestem pewna, że pokochacie tę historię i tych bohaterów. Polecam serdecznie”.

Sylwia Lewandowska, @sylwia_books

***

„»Rachunek nieprawdopodobieństwa« to niebanalna opowieść o uczuciu, które nie miało prawa się narodzić, o marzeniach, które nie miały szans się ziścić, i o sile wiary we własne ideały. Na kartach dziennika odnajdziecie historię pełną niewypowiedzianych słów, niedomówień, lecz i tajemnic, które doprowadziły bohaterów starannie do tego miejsca, w którym przeznaczone im było się znaleźć. To równanie, pełne niewiadomych, ma zaskakujące rozwiązanie. I gwarantuję, że nie będziecie w stanie oderwać się od lektury”.

Anna Jeziorska, Brunetka_czyta

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.