Menu

Opowieści niezwykłe

Cechy produktu

  • ISBN 9788379001583 
  • Autor Aleksander Janowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 329 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka kryminał, sensacja, przygoda, horrory i thrillery 

Opis

W kolejnej już powieści Aleksandra Janowskiego sensacja goni sensację… z zawrotną szybkością! Hiszpania, Kanada, Polska, Rosja, Szwajcaria, Stany Zjednoczone, przestrzeń kosmiczna… Porwania, okupy, przestępstwa międzynarodowe, oszustwa, przekupstwa, wymuszenia i rozboje, przemyt i przemoc w aferze szpiegowskiej z wysokim brunetem i zmysłowymi blondynami w przeźroczystym negliżu… w tle. O tej książce dyskutuje się od Lizbony do Władywostoku… i dalej. Autor, jak na niego przystało, Opowieści niezwykłe stworzył wyraźnym, bezkompromisowym i interesującym stylem:
Czytałem sobie, jak za każdym razem, ulubioną gadzinówkę przy porannej kawie i grzankach z dżemem, przyglądając się przy okazji zdjęciom rozebranych w najróżniejszym stopniu gwiazd, gwiazdek i podgwiazdek. Nie powiem, stanowiły jakieś urozmaicenie do tytułów w rodzaju ”Niemowlę o dwóch głowach zastrzeliło swoją opiekunkę, nielegalną imigrantkę z Haiti”. Obok zamieszczono wywiad z matką tego utalentowanego dziecka, pobierającą długoletni zasiłek dla bezrobotnych, jej obecnym przyjacielem, nielegalnym imigrantem z Meksyku, i babcią w dalekim Santo Domingo -„takie słodkie maleństwo... Nigdy nie płakała, jak ją przewieszałam poprzez plecy w chuście w trakcie zbioru truskawek na plantacjach”. Ojciec pociechy - nieznany, to znaczy matka nie potrafiła go wyodrębnić. Nuda.

Przy lekturze Opowieści niezwykłych nuda nam nie grozi!


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.