Menu

Pieknie odmienieni - Monika Janiszewska, Katarzyna Kucewicz

Cechy produktu

  • ISBN 9788328359550 
  • Autor Katarzyna Kucewicz|Monika Janiszewska 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Gdy przeurocze wady przestają być takie urokliwe...Początki są błyskotliwe. On perfekcyjny, ona cudowna. Myszka, misio, dzióbek, żabka. Świata poza sobą nie widzą, a wspólna przyszłość rysuje się nadzwyczajnie. Co mogłoby pójść nie tak, skoro jestem w związku z tak niezwykłą osobą? Wszystko, co na etapie zauroczenia wydaje się rozczulające, inicjuje drażnić.

Irytować. Przeszkadzać. Doprowadzać do szaleństwa. Takiego z awanturą, pretensjami, krzykami, a choćby obrzucaniem się wyzwiskami.Bo ty za każdym razem, bo ty nigdy!W tego typu sytuacjach można oczywiście okopać się na swym stanowisku w myśl zasady?moje jest mojsze? i toczyć z partnerem zajadłe wojny.

Można, tylko dokąd to doprowadzi? Czy nie lepiej byłoby wyjść drugiej stronie naprzeciw i ustalić, które z rutynowych rytuałów, charakterystycznych zachowań i ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu są dla obojga akceptowalne? Warto umówić się, co jest do przyjęcia, a co absolutnie nie.

To nie będzie nieskomplikowane ani szybkie. Jednak, o ile obie strony zechcą, jest znaczna szansa, aby wspólna praca nad związkiem zakończyła się sukcesem.Chciałybyśmy, aby ta książka stała się inspiracją do odświeżenia Twojego związku i wzbudzenia na nowo fascynacji partnerem.

nakłaniamy do czytania jej we dwoje, tak aby wspólna lektura stała się zalążkiem bliskiej i szczerej rozmowy.AutorkiO autorachMonika Janiszewska? jej pasją jest praca ze słowem, realizuje ją bezustannie od 2004 roku jako dziennikarka tygodników regionalnych, freelancerka publikująca artykuły z zakresu psychologii oraz specjalistka do spraw PR promująca działania gabinetów psychoterapeutycznych.

W swoim portfolio ma ponad 350 publikacji dotyczących pomiędzy innymi związków partnerskich oraz świadomej komunikacji. Współautorka adresowanych do rodziców poradników (Nie)grzeczni?, a także Mamo, co by było, gdyby? Jak i po co rozmawiać z dzieckiem na trudne tematy.

Katarzyna Kucewicz? psycholożka, psychoterapeutka, pedagożka, podczas specjalizacji z seksuologii klinicznej. Ekspertka i autorka artykułów o tematyce psychologicznej? wielokrotnie gościła na łamach gazet i magazynów, takich jak Charaktery, Cosmopolitan, Pani, Twój styl, Elle, Joy, Gazeta Wyborcza, Fakt, Dziennik Gazeta Prawna, Uroda Życia, Sens, Polityka, Newsweek Polska.

Współpracuje ze stacjami radiowymi: Eską Rock, RDC, Czwórką Polskim Radiem, Halo.Radiem. Ekspertka w telewizyjnych programach śniadaniowych, a dawniej w Rozmowach w Toku, w Big Brother Polska. Stała felietonistka internetowego wydania Wysokich Obcasów, ekspertka portalu Sympatia.pl.

Autorka pierwszego w Polsce poradnika na temat zakupoholizmu. Współautorka poradników O lęku bez strachu i Rodzina po ludzku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.