Menu

Pod kapeluszem - Jolanta Wychowaniec

Cechy produktu

  • ISBN 9788378590064 
  • Autor Jolanta Wychowaniec 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 86 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Drogi Odbiorco! Daruję Ci obrazy nieco odrealnione, transparentnie wybarwione, rozświetlone. Oddaję jak wiersze swoje - prosto z duszy wyjęte. Niech wiodą Cię nad łąki zielone, nietknięte. Nazwy wprowadzą Cię w labirynt myślowy, przy każdym spojrzeniu inny, nowy. Słów dodatkowych oszczędzę sobie, aby oddać Tobie wrażeń nazwanie, ich osobiste smakowanie. Nie szczędząc koloru nasyconego, gdzieniegdzie lekko wyciszonego, daję energii porcję niemałą, uwagę skupiając na pogodnej stronie świata. Korzystaj z darów mego lata! Jeśli do e-booka z poezją mą zajdziesz, treść wierszy w obrazach łatwo znajdziesz. Serdecznie pozdrawiam, życząc miłych doznań.

Jolanta Wychowaniec: poetka, malarka, sopranistka. Ur. 17 maja1955 r. W Katowicach. Szkołę średnią ukończyła w Wodzisławiu Śląskim. Jest absolwentką Uniwersytetu im. T. G. Szewczenki w Kijowie. Pracowała w szkolnictwie średnim i wyższym w Sosnowcu, a także w „Juventurze” w Katowicach.

Należy do Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia w Będzinie, a także Nauczycielskiego Klubu Literackiego „Pejzaże Myśli” w Sosnowcu. Wielokrotna laureatka ogólnopolskich konkursów literackich.

Wiersze publikowała w zbiorkach i katalogach pokonkursowych: Szukanie brzegów zamyślenia, Czs otwarty, Słowo matka i ojciec, Znasz li ten kraj?, Bajkowy świat dzieci, XXV lat STKZ. Dużo lat śpiewała w chórze Salvatoris Amici w Sosnowcu. Jest solistką Zespołu Pieśni i Tańca „Gołowianie” w Dąbrowie Górniczej. Obrazy malowane akrylami i farbami olejnymi wystawiono w galeriach Dąbrowy, Sosnowca, Będzina, Czeladzi.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.