Menu

Porządek prawno-społeczny a problemy współczesnego świata - Sławomir Dąbrowa, Michał Czakowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788389914521 
  • Wydawnictwo Kujawsko-Pomorska Wyższa Szkoła w Bydgoszczy 
  • Ilość stron 305 
  • Rok wydania 2011 

Opis

REDAKTOR: Dąbrowa Sławomir, Czakowski Michał TYTUŁ: PORZĄDEK PRAWNO-SPOŁECZNY A PROBLEMY WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA> (...) Autorzy tej publikacji omawiają nie tylko zagadnienie jedności i rozmaitości kulturowej w sferze prawa, ale też w sferze politycznej, a także sferze ochrony środowiska naturalnego.

Na polskim rynku wydawniczym nie istnieje praca ani identyczna ani podobna. Tom wykracza daleko poza sekwencję zagadnień stricte prawnych i wychodzi do pewnego stopnia naprzeciw rzeczywistym potrzebom wszelkich ambitnych czytelników, którzy poszukują opracowania kompleksowego, systematyzującego pewien fragment wiedzy.

(...) skatalogowane w jednym tomie prace stanowić będą nie tylko substancję materialną dla przemyśleń i substart do dalszych dociekań i dyskusji, ale też będą pomocą dydaktyczną na studiach prawniczych, administracyjnych oraz w zakresie studiów międzynarodowych (...) Z recenzji prof.

dr hab. Zbigniewa Witkowskiego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.