Menu

Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi - Brian Tracy, Ron Arden (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380873452 
  • Autor Arden Ron|Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 136 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Niezależnie od posiadanych poprzez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego.

Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej właściwości, przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku, a sam się przekonasz, do czego jesteś zdolny!Ta książka jest nadzieją dla wszystkich, którzy uważają, że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.W książce przedstawiono sprawdzone, przystępne do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji.

Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu, wkrótce otworzą się przed tobą drzwi, o których uchyleniu choćby nie śniłeś, a ty będziesz dostawał to, czego pragniesz – za każdym razem.Jaka jest najważniejsza cecha charakteru, której potrzebujemy, gdy chcemy sobie kogoś zjednać, czy to w życiu zawodowym, czy osobistym?To urok osobisty – umiejętność stworzenia specjalnej więzi z każdą osobą i sprawienia, iż poczuje się ona w naszym towarzystwie jak ktoś naprawdę nieszablonowy.Być może myślisz, iż z urokiem osobistym trzeba się „urodzić”, ale jest on czymś, czego można się nauczyć, nawet jeśli niektórzy zostali nim naturalnie obdarzeni.Brian Tracy i Ron Arden – autorytety w dziedzinie sukcesu osobistego i zawodowego – pomogli tysiącom ludzi osiągnąć rzeczy, o których ci choćby nie śmieli marzyć: mnogość, karierę, udane związki i jeszcze więcej – wszystko to, co możemy zyskać dzięki urokowi osobistemu.

W tym fantastycznym poradniku Tracy i Arden odkrywają przed nami tajemnice uroku osobistego i pokazują, co sami możemy zrobić, aby stać się bardziej czarujący – w jednej chwili!Potęga osobistego uroku zmieni twoje życie, bo dzięki tej książce nauczysz się, jak:- przykuć uwagę i zdobyć zaufanie każdego już w ciągu kilku pierwszych sekund spotkania,- uzyskać wsparcie ludzi, którzy pomogą ci osiągnąć twój cel,- udoskonalić mowę ciała oraz techniki słuchania, które dadzą odczuć innym, że jesteś na nich skupiony,- układać lepsze i ciekawsze przemówienia i prezentacje,- radykalnie poprawić twoje zdolności negocjacyjne,- rozkręcić interes i dostać awans w pracy,- i niemało, sporo więcej!W Potędze osobistego uroku odszukasz szczegółowe objaśnienia, jak najistotniej czarujący ludzie udoskonalili swoje umiejętności, od prowadzenia rozmów z klientami po wejście na głębsze poziomy empatii dla swoich przyjaciół i bliskich i zrozumienia ich.

znajdziesz tu mocne metody, które należy wykorzystać, by oczarować i mężczyznę, i kobietę. Ta niezwykła książka nauczy cię, jak odkryć „urok”, który jest schowany w twoim wnętrzu (...) oraz jak obrócić go w mnogość.

- Robert G. Allen, autor bestsellera „New York Timesa” Multiple Streams of Income Tylko Tracy i Arden potrafią tak naładować mocą każ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.