Menu

Pracuj zdalnie, żyj normalnie - ebook

Opis

„PRACUJ ZDALNIE, ŻYJ NORMALNIE. Poczuj wolność wyboru jak, gdzie i kiedy chcesz pracować"

Czy nie wolisz samodzielnie decydować o tym, kiedy i jak pracujesz, by lepiej konsolidować życie prywatne z zawodowym?

Chcesz spontanicznie pojechać na drugi koniec świata, nie martwiąc się, że musisz odsiedzieć w biurze etatowe godziny?

A może czujesz, iż musisz nauczyć się pracować zdalnie w sposób bardziej sprawny?

Praca poza biurem stała się nie tylko możliwością, ale wręcz koniecznością. Nagle tysiące osób niespodzianie znalazło się w sytuacji, do której w ogóle nie były przygotowane. Iwo Szapar od wielu lat uczy firmy na całym świecie, jak zbudować sprawnie współpracujący zespół pracowników zdalnych. Jego przewodnik po produktywnej i należycie zorganizowanej pracy na odległość jest wynikiem wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi ekspertami w tej dziedzinie, m.in. Założycielami firm technicznych z Doliny Krzemowej w USA, doradcą Baracka Obamy ds. Rynku pracy czy także menedżerami firm wartych miliardy dolarów, które… nie mają biur.

To opowieść o tym, dlaczego praca zdalna zmienia nas na ulepszone, i funkcjonalny przewodnik, który krok po kroku demonstruje, jak ulepszyć metody zdalnej współpracy i wreszcie wyjść z biura, aby zacząć lepiej żyć.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.