Menu

Psychologia sprzedaży. Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe. Książka audio CD MP3 - Brian Tracy

Cechy produktu
  • ISBN 9788377464076 
  • Autor Tracy Brian 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Rok wydania 2012 
Opis
Naucz się sprzedawać — i to poprawnie — od najlepszych ludzi w branży
Brian Tracy jest dziś jednym z najkorzystniejszych zawodowych mówców na świecie. Jego linia audiobooków treningowych pod tytułem "The Psychology of Sales" jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka "Psychologia sprzedaży" jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca, który na poważnie myśli o karierze.
Tracy jest jednym z najkorzystniejszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku, że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży". Poznaj ludzkie myślenie, prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone, najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce wynajdziesz ergonomiczne metody i techniki sprzedaży, w tym warsztatowe „działania do przećwiczenia". Nie ma prostszej ani bardziej bezpośredniej metody sukcesu. Po prostu zrób, co radzi Tracy, a zobaczysz, co stanie się z twoją sprzedażą.
Co mówią o książce inni:

idealna książka! Stosując zasady i techniki zawarte w Psychologii sprzedaży, staniesz się supersprzedawcą – i to bez względu na to, jakie produkty czy usługi oferujesz. Tak również stało się ze mną: sprzedaję domy, mieszkania, działki, biurowce i nieruchomości inwestycyjne warte miliony euro.

- Mark Stelmaszak, prezes zarządu Brian Tracy International Sp. Z o.o.

Ta książka da ci pomysły, metody, strategie i techniki, które natychmiast wprowadzisz w życie. Dzięki nim twoja sprzedaż wzrośnie bardziej, aniżeli kiedykolwiek wcześniej mogłeś się spodziewać. Ta książka jest obietnicą prosperity, którą Brian Tracy, guru od sprzedaży, spełnia raz za razem. Dzięki słuchaniu jego pomysłów i wprowadzaniu ich w życie więcej handlowców stało się milionerami aniżeli dzięki jakimkolwiek innym programom treningowym. Musisz rozumieć psychologię stojącą za procesem sprzedaży. To absolutnie niezbędne, jeśli chcesz osiągnąć sukces, o jakim marzysz. Ta książka to twój klucz do umysłu klienta.

- Tom Hopkins, autor książki How to Master the Art of Selling

Dzięki tej książce stałem się handlowcem numer jeden w mojej firmie. Starczyło, że wprowadziłem w życie pomysły Briana Tracy. Gdziekolwiek, cokolwiek i kiedykolwiek sprzedajesz, pamiętaj, iż przetestowane techniki Briana Tracy to pewna droga na szczyt.

- Todd Duncan, autor bestsellera High Trust Selling

Brian Tracy po mistrzowsku uczy, jak przekuć jego wiedzę handlową w twój sukces w sprzedaży!

- Jeffrey Gitomer, autor książki Czerwona Książeczka Sprzedawcy. 12,5 zasady idealnej sprzedaży

Psychologia sprzedaży Briana Tracy powinna być lekturą obowiązkową! Każdy coś sprzedaje: artykuł, usługę, filozofię, ideę i, co najważniejsze, siebie! Ta książka da ci cenne narzędzia. Dzięki nim nauczysz się opanowywać dużo najróżniejszych sytuacji handlowych i potęgować swoją kreatywność. To ponadczasowa lektura, a Brian Tracy to idealny trener!

- Terri L. Sjodin, autorka: Sales Speak — The Nine Biggest Sales Presantation Mistakes and How to Avoid Them

Brian Tracy robi to znowu! Ta książka jest wypełniona po brzegi poradami, jak kontrolować swoją karierę. Tracy pisze wprost, nazywa rzeczy po imieniu i daje ci dokładnie to, czego Ci potrzeba!

- Beverly Kave, założycielka i dyrektor zarządzająca znanej agencji rozwoju kariery Career Systems International, autorka książki Up Is Not the Only Way

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.