Menu

Rozboje sceniczne Wystąpienia publiczne bez tremy - Jan Grzesiak

Cechy produktu

  • ISBN 9788328367869 
  • Autor Jan Grzesiak 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Raz na zawsze pożegnaj tremę przed występami publicznymi!Czy zdarza Ci się odczuwać dyskomfort, kiedy masz przemówić do większej grupy ludzi? Do tego stopnia, że czasem wolisz zrezygnować, niż stanąć przed audytorium - choćby złożonym z Twoich znajomych? A kiedy już wystąpisz i jest po wszystkim, czujesz, że można było zrobić to lepiej?Jeśli tak - niezbędnie sięgnij po książkę Jana Grzesiaka!Jeżeli natomiast jesteś skutecznym mówcą, ale chcesz, by Twoje wystąpienia były jeszcze skuteczniejsze, a ludzie słuchali ich z prawdziwą fascynacją - to także książka dla Ciebie.

Autor jest nie tylko trenerem z wieloletnim doświadczeniem, ale też aktorem wykorzystującym sceniczne doświadczenie w trakcie swoich pełnych pasji i humoru szkoleń. Nauczy Cię między innymi, jak:Pokonać niechęć do publicznych wystąpieńPanować nad oddechemModulować głos i optymalnie go emitowaćWykorzystywać w wystąpieniach mowę ciałaNadawać swym słowom adekwatny rytmUwolnić charyzmę, która sprawi, iż ludzie będą kochali Cię słuchaćZarażać audytorium swoją energiąPrzemień swoje występy sceniczne w prawdziwe, niezapomniane spektakle.

Dasz radę, o ile będziesz sumiennie i systematycznie wykonywać wszystkie zawarte w książce ćwiczenia. Wówczas autor da Ci stuprocentową gwarancję, iż wystąpienia publiczne staną się Twoją prawdziwą pasją!Przemawiać każdy możeTrochę lepiej lub jeszcze gorzejAle nie o to chodzi,Co z mych ust na scenie wychodziCzłowiek przemawiać musiInaczej słyszą go tylko głusi...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.