Menu

Samodzielna naprawa laptopa - ebook

Opis

Na wielu forach internetowych odszukamy wpisy o tematyce: Pomocy! Mój notebook nie działa! Co robić!
Niniejsza publikacja posiada wskazówki pozwalające na samodzielną diagnostykę, a w wielu przypadkach także sposoby naprawy nie wymagające specjalistycznego sprzętu.
Nie odnajdziesz tu porad typu „włóż płytę do piekarnika", „potraktuj chip opalarką albo palnikiem".
Tego typu metody modne np. Na YouTube powodują nieodwracalne uszkodzenia płyty głównej. Nawet jeśli taka „naprawa" przyniesie skutek – będzie on krótkotrwały.
Nie wszystkie naprawy mogą być realizowane bez specjalistycznego sprzętu. Niejednokrotnie jednak wystarczą podstawowe narzędzia. W niniejszej publikacji omawiane będą na ogół takie przypadki.
Usterki płyty głównej zostały szerzej omówione w ebooku: „Diagnostyka i naprawa płyt głównych laptopów. Podstawy, metody, przykłady". Osoby zainteresowane tym tematem zapraszam do lektury.
Dla kogo dedykowana jest ta książka?
jednocześnie dla osób chcących poznać podstawy budowy, diagnostyki i naprawy laptopów, jak i rozwiązać solidny problem ze swoim laptopem.
...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.