Menu

Sandy. Część 2

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002108 
  • Autor Aleksander Janowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2014 

Opis

„Sandy II” to kontynuacja powieściAleksandra Janowskiego - lektura dla osób o mocnych nerwach. Typowo o pieniądzach, a wiadomo, iż tam, gdzie chodzi o miliony dolarów, ludzie życie staje się bezwartościowe. Młody prawnik-finansista, związany z kobietą, która dzięki wujowi obraca się w amerykańskim świecie filmowym, chcąc dorobić, zgadza się na napisanie scenariusza do filmu przygodowego o zamachu terrorystycznym. Zastraszany poprzez lokalną mafię popada w tarapaty, kiedy okazuje się, że przerwano fotografie do filmu.

Taki obrót spraw krzyżuje również szyki lokalnej władzy, która posiadając chronić plan filmowy, doprowadza do powstania irracjonalnych wypadków, które miały zapewnić jej awans i szerokie horyzonty oraz profity poza znikomym Rosylin, w którym kręcono sceny filmowe. Ponadto huragan „Sandy”, który nawiedza Nowy Jork i czyni niewiarygodne spustoszenia najniżej położonych terenów, nie okazuje się dziełem przypadku.

Czy jest realnym, żeby ktoś dołożył rękę do manipulowania czynnikami atmosferycznymi? Jeśli tak, to po co? Czy planowany w filmie zamach terrorystyczny jest rzeczywiście jedynie wymysłem fantazji scenarzysty? Kto działa przeciw komu i czy w dzisiejszym świecie można komukolwiek jeszcze ufać?


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.