Menu

Szary mag

Cechy produktu

  • ISBN 9788362255788 
  • Autor Jarosław Prusiński 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 62 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka fantastyka i sci-fi 

Opis

Minipowieść „Szary Mag” to wstęp do nowej trylogii fantasy, rozgrywającej się w świecie, w którym słowa ciągle mają jeszcze moc tworzenia, a ludzie, zwani magami, wciąż potrafią nimi władać. Czytelnik nie wynajdzie tu prostych schematów, świat został wykonany od nowa, od początku trzeba go odkryć.
„Szary Mag” jest opowieścią o samotności, niezrozumieniu i miłości silniejszej niżeli czary. Chociaż minipowieść jest wstępem do kolejnych, pełnowymiarowych części, to jednak stanowi odrębną całość, niezależną historię.
Warto polecić tę pozycję; tym którzy lubią fantasy, tym którzy lubią opowieści o miłości, a także tym wszystkim, którzy lubią interesujące i interesujące książki.

Jarosław Prusiński, absolwent Politechnii i zarządzania.
Miłośnik literatury, poezji śpiewanej i fotografii.
"szary Mag" jest debiutancką powieścią autora, która znalazła podziw nie tylko wśród fanów gatunku.
Świat bohaterów powieści nie jest powieleniem utartych ścieżek, został wytworzony od nowa, czytelnik sam musi go odkryć i zrozumieć. Nietypowa narracja demonstruje ten świat z różnych punktów widzenia, opowieść wciąga, daje do myślenia.
Wkrótce w ręce czytelników zostaną oddane dwa kolejne tomy (już pełnowymiarowe): "Szary Mag-Sahi" oraz "Szary Mag-obszerna Księga". Na wydanie czeka także tom opowiadań Science Fiction, pod tytułem: "Vortex".


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.