Menu

Szary mag - ebook

Opis

Minipowieść „Szary Mag" to wstęp do nowej trylogii fantasy, rozgrywającej się w świecie, w którym słowa ciągle posiadają jeszcze moc tworzenia, a ludzie, zwani magami, wciąż potrafią nimi władać. Czytelnik nie wynajdzie tu prostych schematów, świat został wykonany od nowa, od początku trzeba go odkryć.
„Szary Mag" jest opowieścią o samotności, niezrozumieniu i miłości silniejszej aniżeli czary. Chociaż minipowieść jest wstępem do kolejnych, pełnowymiarowych części, to jednak stanowi odrębną całość, niezależną historię.
Warto polecić tę pozycję; tym którzy lubią fantasy, tym którzy lubią opowieści o miłości oraz tym wszystkim, którzy lubią niebanalne i niebanalne książki.

Jarosław Prusiński, absolwent Politechnii i zarządzania.
Miłośnik literatury, poezji śpiewanej i fotografii.
"szary Mag" jest debiutancką powieścią autora, która znalazła podziw nie tylko wśród fanów gatunku.
Świat bohaterów powieści nie jest powieleniem utartych ścieżek, został produkowany od nowa, czytelnik sam musi go odkryć i zrozumieć. Nietypowa narracja ukazuje ten świat z przeróżnych punktów widzenia, opowieść wciąga, daje do myślenia.
Wkrótce w ręce czytelników zostaną oddane dwa kolejne tomy (już pełnowymiarowe): "Szary Mag-Sahi" i "Szary Mag-wielka Księga". Na wydanie czeka jeszcze tom opowiadań Science Fiction, pod tytułem: "Vortex".

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.