Menu

Sztuka nowoczesna. Krótkie Wprowadzenie 9

Cechy produktu

  • ISBN 9788380886704 
  • Autor David Cottington 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 
  • Ilość stron 197 
  • Rok wydania 2017 

Opis

> niedługiE WPROWADZENIE

- książki, które zmieniają sposób myślenia!

Książka w dostępny sposób wyjaśnia trudne zagadnienia progresywnych trendów w sztuce, począwszy od Maneta i Picassa, a skończywszy na najnowszych przykładach sztuki performatywnej.

Kiedy możemy mówić o sztuce postępowej? Jakie relacje zachodzą pomiędzy sztuką innowacyjną a współczesną? Jaką rolę w sztuce innowacyjnej odgrywa handel dziełami sztuki?

*

Interdyscyplinarna linia niedługiE WPROWADZENIE piórem renomowanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W niebanalny sposób demonstruje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule dostępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki nadzwyczajne jednocześnie jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, ładne interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją kolekcji sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.