Menu

to nie jest twoje dziecko

Cechy produktu
  • ISBN 9788365838490 
  • Autor Małgorzata Falkowska 
  • Wydawnictwo LIRA 
  • Ilość stron 335 
  • Rok wydania 2018 
Opis

Jak wysoka może być cena macierzyństwa? Troje bohaterów: poprawnie sytuowane małżeństwo, Anna i Paweł,, a także studentka Michalina, podejmuje brzemienną w skutkach decyzję, która nieodwracalnie zaważy na losie każdego z nich. "To nie jest twoje dziecko" jest opowieścią o jednym z największych pragnień ludzkości i o tym, iż złe wybory są nieraz początkiem końca. Intryga, niespełnione nadzieje dwóch matek i umiejętnie budowane napięcie sprawią, iż lektura tej książki nikogo nie pozostawi obojętnym.

Historia, którą poznajemy z przeplatających się relacji Anny, Michaliny i Pawła powoduje, że wraz z bohaterami wikłamy się w psychologiczną grę. Wymyka się ona wszelkim schematom i zmierza do nieprzewidzianego, dramatycznego finału.

Małgorzata Falkowska – autorka modnych powieści obyczajowych: „Mąż niezbędny na już”, „Gorzej być (nie) może”, „Poszukiwani, poszukiwany” i książki dla dzieci „Po co komu białą kredka?”. Włocławianka mieszkająca na stałe w Toruniu, który pokochała całym sercem dzięki swemu mężowi, Wojtkowi. Absolwentka pedagogiki specjalnej, dla której praca stała się prawdziwą pasją. Zetknęła się w niej także z mrocznymi stronami ludzkiej psychiki. Tym doświadczeniom zawdzięczamy książkę „To nie jest twoje dziecko”. Bliscy śmieją się, że patrzy na świat poprzez różowe okulary. Ona to sobie chwali, lecz swoją najnowszą powieścią udowadnia, iż dostrzega także jego ciemne barwy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.