Menu

Tomkowe historie

Cechy produktu

  • ISBN 9788363080600 
  • Autor Olaf Tumski 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 42 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Pięcioletni Tomek poznaje otaczającą go rzeczywistość. Nie tylko poznaje, ale potrafi z nią nawiązać rozmowę. Z kim potężnie? Na przykład z guzikami z koszuli swego taty, z szufladą ze swojego pokoju, tramwajem, rzeką, rowerem, niedokończonym rysunkiem, a choćby ze swym snem. Fantastyka dla przedszkolaków? Dlaczego nie. „Tomkowe historie" to dziesięć niezwyczajnych opowieści z udziałem zwyczajnego chłopca, a wszystko z dystansem i poczuciem humoru. W jego książkach zjawiska zagadkowe i mistyczne kryją się w przyziemnej, szarej rzeczywistości, a także w pozornie banalnych przedmiotach. Wystarczy je tylko zauważyć, ale tylko nieliczni mają takie zdolności. W książce "Wymyślony" główni bohaterowie odkrywają zaskakujące możliwości swych umysłów, a wszystko w scenerii patologicznie skomercjalizowanego państwa. W "Dwunastej warstwie" stare zdjęcia wykraczają daleko po za swoje konwencjonalne znaczenie. Choćby w zbiorze opowiadań dla dzieci - "Tomkowe historie" - pięcioletni chłopiec spostrzega, iż może nawiązywać kontakt z niecodziennymi zjawiskami i obiektami. Nie inaczej jest w najnowszej powieści "U Źródła".
Tytuł Tomkowe historie Autor Olaf Tumski Język polski Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo ISBN 978-83-63080-60-0 Rok wydania 2012 liczba stron 42 Format pdf

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.