Menu

Uciec od siebie czyli Oni i Dżej cz.2

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006144 
  • Autor Jolanta Nasiłowska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 150 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"
„Uciec od siebie czyli Oni i Dżej” cz. 2 Jolanty Nasiłowskiej jest opowieścią o szukaniu miłości poprzez osobę, która do niej nie dorosła. Na domiar złego, szuka jej wśród ludzi jednakowo niedojrzałych, co ona.

Emma Dżej Blum, główna bohaterka powieści ma za sobą kilka nieudanych, bolesnych związków. Jej partnerzy albo ją zdradzali, albo ograniczali jej wolność lub najzwyczajniej oszukali i porzucili. Chcąc odreagować nieudane związki, staje się inną kobietą. “Dżej to moja druga, ciemna strona. (…) Dżej to moja odskocznia. Jakby druga osobowość, która nie przejmuje się życiem i bierze z niego wszystko, co daje. Bawi się i lubi towarzystwo”.

Z kart „Uciec od siebie, czyli Oni i Dżej” wyłania się świat powierzchownych odniesień, przewróconej do góry nogami hierarchii wartości, świat płytkich ludzi, którzy miłość mylą z pożądaniem, a związek z relacją bez zobowiązań. Świat, w którym alkohol i przypadkowy seks zastępują autorefleksję i wysiłek, tak niezwykle potrzebne, gdy chce się osiągnąć jakiś cel.

Powieść jest kontynuacją części pierwszej pt.: „Ja, Oni i Dżej”.
"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.