Menu

Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

Cechy produktu

  • ISBN 9788379761845 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2019 

Opis

doskonała rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, iż nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci.

Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny, mimopan nigdy nie podniósł ręki na bliskich.Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło, iż z świetnego męża zmienił się w potwora?Joanna Chyłka ma świadomość, że ze względu na stan zdrowia każda sprawa może okazać się tą ostatnią.

Decyduje się bronić oskarżonego, mimo że ten od razu przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje się z góry przegrana, gdyby nie jeden widoczny fakt – sprawca ma żelazne alibi, które przeczy jego winie.

Sam jednak twierdzi, iż zostało ono sfabrykowane.​

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.