Menu

Uniwersytet według dzieci. Od inicjacji poznawczych do integracji akademickich - Monika Jaworska-Witkowska, Agnieszka Olejniczak

Cechy produktu

  • ISBN 9788389914613 
  • Wydawnictwo Kujawsko-Pomorska Wyższa Szkoła w Bydgoszczy 
  • Ilość stron 347 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Książka jest eksperymentem podsumowującym dokonania działania Uniwersytetu Dzieci "Alfa" w roku akademickim 2012/2013, afiliowanego przy Wydziale Pedagogicznym Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy i I Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bydgoszczy. Ten wyjątkowy projekt to eksperyment pedagogiczny nie tylko Dla dzieci, lecz także DZIĘKI dzieciom, w ślad za ich ogromnym entuzjazmem dal nowych postaci uczenia się i odczucia powagi kontaktu z symbolami świata akademickiego. Udało się zebrać w tej publikacji rozliczne ilustracje doświadczenia o charakterze edukacyjno-kulturowym, dokumentujące przeżycia inicjacyjne i efekty animacyjne, autorstwa samych dzieci, a także wspierających je z zaangażowaniem osób dorosłych. KPSW i I NSP w Bydgoszczy chcą ta publikacją i dalszymi inicjatywami wokół Uniwersytetu Dzieci "Alfa" słwykorzystać jak najlepiej młodemu pokoleniu przez świat edukacji i nauki, wyzwalając wyobraźnię, motywację i radość z twórczości i obcowania z kulturą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.