Menu

Unscripted - MJ DeMarco

Cechy produktu

  • ISBN 9788365837424 
  • Autor Mj DeMarco 
  • Wydawnictwo Złote myśli 
  • Ilość stron 500 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czy nie czujesz się zmęczony przedzieraniem się poprzez mdłe życie, w którym nagrodą są ogłupiające Cię grami video weekendy oraz skromna wypłata za otępiającą pracę? Witaj w gronie żyjących według SKRYPTU w którym uczestnictwo nie jest ani świadome ani nie wymaga Twojej zgody.Prawda jest taka, że od kiedy tylko po raz pierwszy posłusznie zasiadłeś w klasie, byłeś kulturowo przygotowywany do służebności mimowolnie zniewalany w systemie machiawellistycznym, gdzie ustalone z góry role nie są kwestionowane, uświęcone tradycje nie są poddawane konfrontacji, a marzenia życiowe pozostają niespełnione.

skutkiem jest zniewolona egzystencja, zmarginalizowana do życia w długach i nieszczęściu. Radość z życia odchodzi w niepamięć, a wraz z nią marzenia. Twoim życiowym pocieszeniem staje się samochód oraz weekend.Odzyskaj to, co do Ciebie należy, i dokonaj bezprecedensowego przejęcia wodzy życiowej wolności przez PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.

Zmiana kursu? Kurs nie wymaga żadnej zmiany musi on zostać całkowicie odrzucony.UNSCRIPTED pokaże Ci, jak zmienić zapisy zabijającego życiowe marzenia skryptu. Poznaj sposób na odejście z pracy, pokazanie środkowego palca Wall Street i ucieczkę od szaleństwa zamiany własnego życia za wypłatę i obietnicę nazwaną emeryturą.

Czy nie lepiej porzucić SKRYPT już dzisiaj i przejąć kontrolę nad własnym życiem, zamiast być poprzez nie kontrolowanym?Nie przyszedłeś na świat, by niewolniczo pracować od dziewiątej do piątej, od poniedziałku do piątku, płacić rachunki, po czym umrzeć.

Pomyśl jakie uczucia będą Ci towarzyszyć, kiedy nadejdą ostatnie chwile Twojego życia? Będą to żale i wyrzuty sumienia, czy poczucie pokoju i szczęście? Zastanów się poprzez chwilę i wyobraź sobie swoje przyszłe życie aż do śmierci.Bądź ze sobą szczery.

Czy będzie Ci żal wszelkich rzeczy, których nie zrobiłeś? Miejsc, których nie zobaczyłeś? Czy patrząc wstecz na swoje życie, zobaczysz jedynie pracę i nic, co po niej pozostało? Jeśli reszta Twojego życia zapowiada się nieciekawie i nic nie wskazuje na to, iż będzie ono warte wspomnienia w kronice rodzinnej, masz szansę to zmienić tu i dzisiaj.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.