Menu

Uwolnij swój potencjał - Krzysztof Janowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788375616040 
  • Autor Krzysztof Jankowski 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Ilość stron 115 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Uwolnij swój potencjał Krzysztofa Janowskiego jest swoistym kanonem wiedzy, który pozwoli ci odkryć swój wewnętrzny potencjał i wznieść swoje życie na wyższy poziom.
Jeśli chcesz osiągnąć sukces, energię, zdrowie, witalność, chcesz zmienić swoje życie na ulepszone – możesz to zrobić dzięki nietuzinkowym wskazówkom zawartym w tej książce.
Przy jej lekturze poczujesz się tak, jakbyś czytał instrukcję obsługi własnego ciała i umysłu, posiądziesz wiedzę, która jest niby oczywista, a zagrzebana tak głęboko, iż do tej pory nieużywana.
Ta książka to zbiór praktycznych danych – gotowych do wykorzystania OD ZARAZ – które spowodują, że odkryjesz w sobie więcej. To idealne połączenie wiedzy mentalnej z przykładem najlepszych praktyków doprowadzania ciała do słusznej formy witalnej, a umysłu na wyżyny możliwości.
Z tej książki dowiesz się ponadto:
- jak zachować równowagę w najważniejszych obszarach w życiu i nie zatracić się w pędzącym świecie,
- jakie dwie kompetencje są uważane za „nieśmiertelne umiejętności XXI wieku”,
- jak obudzić w sobie chęć do realizacji celu,
- jak zmieniać ograniczenia w życiowe szanse,
- jak wprowadzić się w najlepszy stan emocjonalny bez żadnych używek.
Jeśli jeszcze nie wiesz, co oznacza czuć w sobie witalność, to druga część książki pokaże ci jak na rąk gotowe praktyki do wprowadzenia w życie.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.