Menu

Wichrowe opowieści - Barbara Wrzesińska, Magdalena Wrzesińska (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191630 
  • Autor Barbara Wrzesińska, Magdalena Wrzesińska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 174 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Życie i funkcjonowanie w społeczeństwie to niekiedy szczególnie niełatwa rola, z którą każdy z nas musi się zmierzyć. Los przynosi nam różne sytuacje i nie zawsze otrzymujemy to, czego oczekujemy. Radość, powodzenie, sukces… Troska, samotność, smutek… Ludzka egzystencja przypomina czasem słodko-gorzką przeplatankę. Pocieszenie może przynieść nam obcowanie z naturą – krople deszczu mają oczyszczającą moc, a gorące promienie słońca dają poczucie wolności.

Mimo niepowodzeń warto zobaczyć niezwykłość ludzkiego istnienia. Znaleźć w sobie pewność, dzięki której będziemy mogli śmiało iść poprzez życie i dostrzegać obłudę osób o „dobrym sercu” – z nimi przyszłość niewątpliwie się rozliczy. I zachowajmy w sobie radosne chwile, bo odchodząc w daleką stronę, będziemy musieli zostawić wszystko, co ma dla nas jakąkolwiek wartość. Jedynie wspomnienia pozostają pomimo przemijającego czasu.

„Wichrowe opowieści” Barbary i Magdaleny Wrzesińskich to codzienne historie, zapisane w gawędziarski sposób wiersze o ludzkiej egzystencji.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.