Menu

Wielcy. Anatomia osiągania sukcesu - ebook

Opis

Ta książka jest konsekwencją zgłębiania (poprzez ostatnie kilka lat) wiedzy z zakresu „anatomii sukcesu". Jest ona równocześnie próbą przedstawienia dziesięciu uniwersalnych zasad, związanych ze sposobem myślenia i działania ludzi sukcesu. Zasady te, wspierają proces osiągania życiowego sukcesu, w dowolnej dziedzinie. Powstały one na bazie obszernej liczby danych, których zadaniem było wyjaśnienie jak osiągać w życiu sukces.

Na potrzeby tej książki wybrałem dziesięć, moim zdaniem najszczególniej fascynujących życiorysów, z zróżnicowanych dziedzin, takich jak: sport, przemysł muzyczny, nowe technologie, przemysł filmowy, a także biznes. Są to giganci własnych dziedzin, wizjonerzy i szczególnie twórcze umysły. Są to osoby, które poświęciły własne życie, w imię spełniania swych marzeń. Te dziesięć postaci to: Robert De Niro,, Phil Jackson, Richard Branson, Mick Jagger, Martin Scorsese, Nick Vujicic, Steve Jobs, Jay Z, Elon Musk i Mohammad Ali.

To właśnie na podstawie ich życia, będę starał się wykazać, iż istnieje dziesięć uniwersalnych zasad, które prowadzą do życiowego sukcesu.

Książka ma za zadanie udowodnić, iż te dziesięć zasad, funkcjonuje bądź funkcjonowało, w życiu każdej z wyżej wymienionych postaci i przedstawię na to niezbite dowody pochodzące z ich życia.
Drogi Czytelniku, życzę Tobie udanej lektury!

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.