Menu

Witaj w domu - ebook

Opis

Magdalena otrzymała zaproszenie na zjazd absolwentów. Jest lato, w planach impreza i noc spędzona w chacie nauczyciela. Punktem kulminacyjnym ma być budzący grozę nocny spacer po lesie – zupełnie jak przed laty.

Kobieta nie ma ochoty na udział w tych wydarzeniach. Zmusza się jednak, ponieważ chce napisać do gazety artykuł o swoim koledze z klasy, który jest muzykiem, lecz bardziej znanym z występu w reality show.

Suto zakrapiana impreza szybko wymyka się spod kontroli. Wydaje się, iż wszyscy zaczynają odgrywać swoje stare role z czasów szkolnych, wracają dawne konflikty i emocje.

we wnętrzu nocy okazuje się, iż jeden z kolegów Magdaleny został zamordowany. Następnego dnia w miejscowym hotelu odkryte zostają kolejne zwłoki. Wszyscy podejrzewają tego samego sprawcę, mimo że ofiary zabito w przeróżny sposób. Jaki motyw miał morderca? I czy zabójstwo oznacza, że pozostali jeszcze znaleźli się w niebezpieczeństwie?

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.