Menu

Wszechświat to najpiękniejsza maszyna - ebook

Opis

„Wszechświat to najatrakcyjniejsza maszyna" Macieja Trawnickiego to opowiadanie z wykreowaną wizją świata opierającą się na założeniu, że najważniejsza w życiu jest interakcja z otoczeniem. To wykreowana baśń dla dorosłych.

Co łączy bezimiennego, błąkającego się po enigmatycznym świecie żołnierza z człowiekiem. Który od miesięcy leży w śpiączce przykuty do łóżka? Dlaczego kobieta, która się nim opiekuje, nagle zapragnęła poznać kim jest jej pacjent? Dlaczego żołnierz spotyka na swojej drodze dwoje minimalnych dzieci, a świat w którym przebywają jest dziwnie enigmatyczny? Kim jest kobieta, która pisze zagadkową książkę, w której występują wszystkie wymienione postacie?

Opowiadanie Macieja Trawnickiego uderza we wszystkie emocje. Akcja tak wciąga, iż chce się pomóc bohaterom rozwiązać ich problemy wiedząc, że to niemożliwe. Szczególnie hipnotyzująca, doskonale skomponowana opowieść o marzeniach, tajemnicy i życiu, które nie za każdym razem wygląda tak, jak byśmy tego chcieli. Opowiadanie to zmusza do refleksji nad własnym życiem, pozwala zatrzymać się i na nowo ustalić ważne priorytety.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.