Menu

Zbuduj swoje szczęście. Vademecum życia spełnionego - Grażyna Grace Tallar (EPUB)

Cechy produktu
  • ISBN 9788365068835 
  • Autor Grażyna Tallar 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 184 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Szczęście! To coś, co każdy chce i może posiadać. Jednak niewielu z nas osiąga satysfakcjonujący poziom tego uczucia, nad wyraz w dzisiejszym świecie chaosu i tempa zmian socjoekonomicznych. Jednak dzięki współczesnym, naukowym odkryciom z dziedziny neurobiologii możemy tę sytuację zmienić. Doczekaliśmy się bowiem czasów, kiedy to nauka zajęła się na poważnie kwestią szczęścia.

Być szczęśliwym. Okazuje się, że to pragnienie tylko w jakimś stopniu determinują nasze parametry wrodzone i że jest to umiejętność, której możemy się nauczyć, którą możemy zmieniać i rozwijać.

Zbuduj swoje szczęście to książka, która wyjaśnia dużo neurologicznych i psychologicznych zależności. Kreuje wzór szczęścia i podpowiada, jak żyć szczęśliwie i świadomie. Czytelnik w trakcie realizowania użytecznych ćwiczeń przechodzi własny cykl odkrywania siebie, swych solidnych stron i systemu wartości. Uczy się rozpoznawania i oceny zachowań innych osób, aby posiąść umiejętność łagodzenia napięć i rozwiązywania konfliktów. Poznaje, rozwija i unosi swój poziom kompetencji inteligencji emocjonalnej, najważniejszego czynnika sukcesu i szczęścia. Przekazana w tej książce wiedza jest oparta na bogatej, światowej literaturze naukowej i na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu autorki nabytemu dzięki prowadzeniu wykładów, treningów i badań w najróżniejszych środowiskach i wielu krajach.

Ludzie szczęśliwi są zdrowsi, rozumieją sens życia, umieją sobie wspaniale radzić z przeciwnościami losu, egzystują dłużej, a ich życie bezustannie nabiera wyższej jakości, bez względu na ich status, wiek czy wykształcenie.

Autorka krok po kroku analizuje sekrety życia szczęśliwego, przedstawiając dziesięć ergonomicznych zasad, które rozwijają nasz pełen potencjał i pokazują jak i gdzie patrzeć, żeby go spożytkować na drodze do szczęścia.

Ta lektura może stać się Twoją genialną "życiową" inwestycją!

Podtytuł: Vademecum życia spełnionego
ISBN: 9788365068835
Kod paskowy: 9788365068835
Autorzy: Tallar Grażyna
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 21384
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 184
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.0cm
Głębokość (mm): 11
Waga: 0.23
Języki: polski
Wiek: 15-99 lat
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.