Menu

Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość - ebook

Opis

Jeśli czujesz, iż z twoim życiem jest coś nie tak. Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz klucza do szczęścia i sukcesu, to najlepszy moment na zmianę. Wioletta Wilczyńska, autorka książki "Żyć szczęśliwie, czyli jak generować swoją przyszłość" namawia czytelników, żeby zmianę sposobu życia zacząć od własnego myślenia. Przekonuje, iż wiedza zawarta w tej krótkiej, ale jakże treściwej publikacji, uczyni Cię silniejszym i bardziej świadomym swoich możliwości. Zachęca, aby konsekwentnie wyciągać pozytywne wnioski ze wszystkiego, co się wydarzy.

Książka pełni funkcję poradnika, który ma za zadanie pomóc ludziom czerpać szczęście i korzystną energię z każdej sytuacji. Pod warunkiem, iż wiedzę w niej zawartą przełożysz na praktykę, pozbędziesz się złych przyzwyczajeń, zaczniesz dostrzegać nowe szanse. Każdy kolejny, nowy dzień daje bowiem niezliczone możliwości. Autorka zachęca,skupić myśli na jednym celu i usilnie do niego dążyć, co da prędkie i oczekiwane rezultaty.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.