Menu

Jura D6

Cechy produktu

 • Producent Jura 
 • Rodzaj ekspresu automatyczny 
 • Pojemność 1.9 l
 • Szerokość 28 cm

Opis

Ekspres do kawy JURA D6 Platinum 15181


JURA oferuje nowy ekspres dla sympatyków czarnej kawy.

Najważniejsze atuty JURA D6:

 • proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.©) optymalizuje czas ekstrakcji dla uzyskania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni,
 • Inteligentny System Wody (Intelligent Water System, I.W.S.®), który rozpoznaje samoczynnie filtr, gwarantując świetną jakość wody,
 • możliwość przygotowania spienionego mleka dzięki systemowi Easy Cappuccino,
 • banalnie prosta obsługa urządzenia,
 • ekran tekstowy.


Przy zakupie ekspresu JURA D6 dodatkowo otrzymasz w prezencie:

 • 1 x kawa Tupinamba Top Quality
 • 1 x przesyłka GRATIS


Specjały kawowe do przygotowania:

1 Espresso
2 Espresso
1 Kawa
2 Kawy
1 Cappuccino
Spienione mleko
porcja gorącej wody

P.E.P. © czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Espresso przyrządzane w ekspresie D6 w pełni dorównuje jakości znanej bywalcom kawiarni. Opracowany przez producenta JURA cykl impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.©) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku małej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich ukrytych w kawie aromatów.

technika gładziutkiej pianki

System Easy Cappuccino dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, świetnie puszystą piankę mleczną. Rezultat jest za każdym razem zniewalający!


Młynek AromaG2

Młynek AromaG2 ekspresowo i jednocześnie nad wyraz delikatnie mieli ziarna kawy, gwarantując za każdym razem ich świeżość.

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania zezwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca umożliwia regulacje ilości kawy od 5 choćby do 16 gramów kawy. Cztery poziomy zaprogramowania intensywności mocy kawy adekwatną jakość zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z samoczynnym czujnikiem filtra

Filtry wody CLARIS zapewniają wodę o nadzwyczajnej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i aromat (np. Metale ciężkie albo chlor). By w sposób trafny korzystać z zalet filtra i jego objętości, firma JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technologii RFID wkłady filtra i samoczynny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie.


instynktowna obsługa

Ekspres sterowany jest za pomocą jednego przełącznika obrotowego rotary switch a komunikaty pojawiają się na czytelnym wyświetlaczu tekstowym.

Ekspres JURA D6 wyposażony został w podwójną wylewkę do przyrządzania dwóch czarnych kaw równocześnie.

P ojemnik na ziarna o obszerności 200 gr i pojemny zbiornik wody 1,9 l gwarantuje nieustanną radość smakowania.

Prosty design

Proste, symetryczne kształty, harmonijne linie nadają ekspresowi D6 niezwykłą estetykę, która doskonale będzie pasować do każdego pomieszczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.