Menu

Jura E6

Cechy produktu

  • Producent Jura 
  • Rodzaj ekspresu ciśnieniowy 
  • Pojemność 1.9 l
  • Moc 1450 W
  • Rodzaj kawy ziarna 
  • Szerokość 28 cm
  • Głębokość 44 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Mielenie tak 
  • Kolor srebrny 

Opis

Doradztwo i zamówienia ekspresów JURA:
Krzysztof Ćwik
tel. 500 236 674 (9.00 - 18.00), 32 284 70 32
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl
E6

Światowa nowość P.E.P.® czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) do optymalizacji czasu ekstrakcji i uzyskiwania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni.

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) rozpoznaje automatycznie filtr; filtr CLARIS Smart zapewnia wodę o idealnej jakości.

Idea minimalizmu w obsłudze urządzenia znajdująca odzwierciedlenie w umieszczonych z przodu instrumentach obsługi wraz z postępowym wyświetlaczem TFT, a także napełnianym od przodu zbiornikiem wody.

Higiena absolutna zapewniająca nadzwyczajny efekt spieniania mleka dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku i wymiennemu dozownikowi mleka.

Światowa nowość: P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Klucz do głębokiego i wyrazistego smaku kawy leży w sposobie jej przyrządzania. Producent JURA udoskonaliła od podstaw cykl parzenia kawy espresso. Z tego także powodu specjały przyrządzane w ekspresie E6 w pełni dorównują jakości znanej bywalcom kawiarni. Trafny proces mielenia zapewnia sześciostopniowy młynek AromaG3. Momentalnie i równocześnie niezwykle delikatnie mieli ziarna kawy, zapewniając zawsze ich świeżość. Jednostka zaparzająca, przystępna w rozmaitych wersjach, ma pojemność od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie słusznych warunków parzenia. Opracowany przez firmę JURA proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku niewiele znaczącej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Cykl ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów. Osiem najróżniejszych poziomów intensywności zagwarantuje najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Progresywna technologia delikatnej pianki dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, puszystą piankę mleczną. Rezultat wzbudzi Państwa podziw!

Inteligentny system wody z samoczynnym rozpoznawaniem filtra

Filtry wody CLARIS zapewniają wodę o nieprzeciętnej jakości gwarantującą głębię smaku. Jednocześnie bronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie albo chlor). Żeby w sposób słuszny korzystać z zalet filtra i jego pojemności, firma JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany samoczynnie. Wykorzystanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Kto chce dotrzeć do swej ulubionej kawy najkrótszą drogą, nie zawiedzie się, gdy pozna ekspres E6. Umieszczone z przodu przyciski aktywujące cztery funkcję: kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną zapewniają najszybszą drogę do celu. Jak na prawdziwy ekspres dwufiliżankowy przystało, E6 przyrządza na życzenie dwie kawy espresso lub zwykłe kawy jednocześnie. Nowoczesny kolorowy ekran TFT powoduje, ze obsługa nie budzi żadnych wątpliwości. Wielki pojemnik na ziarna o obszerności 280 gr gwarantuje nieustanną radość smakowania. Dzięki specjalnej pokrywie chroniącej aromat ziarna kawy zachowują świeżość. Przystępny od przodu zbiornik wody o pojemności 1,9 litra gwarantuje dużą autonomię. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze detale nadają ekspresowi E6 niezwykłą estetykę, która świetnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego nieszablonowa elegancja będzie fascynować jeszcze poprzez dużo lat.

Higiena totalna

Konserwacja progresywnego automatycznego ekspresu do kawy jest równie prosta, co przyrządzanie zalotnych specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności zezwala na podmianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie znakomitego efektu spieniania mleka.

Specjały Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie jednostajny rozwój Konserwacja Wylewki W ilośćch

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.