Menu

Jura E8

Cechy produktu
 • Producent Jura 
 • Rodzaj ekspresu automatyczny 
 • Pojemność 1.9 l
 • Moc 1450 W
 • Rodzaj kawy mielona, ziarna 
 • Szerokość 28 cm
 • Kolor czarny, biały, srebrny 
Opis

JURA E8 One Touch Platinum

Urządzenia JURA z nowej linii E rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Ciągłe prace nad doskonaleniem procesu parzenia espresso czy innych rozwiązań dały znakomity towar oferujący:

 • możliwość przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o doskonałym aromacie,
 • intuicyjną obsługę dzięki wyświetlaczowi TFT
 • nienaganną higienę posiadającą atest TÜV,
 • świetne wzornictwo.

obszerne spektrum s pecjałów kawowych do przygotowania:

1 Flat White
1 Latte Macchiato
1 Cappuccino
2 Kawy
1 Kawa
2 Espresso
1 Espresso
2 Ristretti
1 Ristretto
1 porcja pianki mlecznej

JURA E8 - Światowa nowość P.E.P.© czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) to ulepszony sposób przyrządzania znikomych objętościowo specjałów kawowych takich jak: ristretto i espresso. P.E.P.® pozwala wydobyć bogactwo ukrytych w kawie aromatów, dzięki temu każdy napój smakuje stanowczo. Cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w prędko następujących po sobie cyklach.

technologia gładziutkiej pianki

popularne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się wspaniale dzięki technice gładkiej pianki. Technologia fine foam perfekcyjnie spienia mleko uzyskując znakomicie gładką, lekką jak piórko piankę mleczną.

Młynek AromaG3

Nowy młynek sześciostopniowy AromaG3 mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie pełni aromatu kawy.

Inteligentny system Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania zezwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca umożliwia regulacje ilości kawy od 5 nawet do 16 gramów kawy. Osiem stopni intensywności zapewnia największą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wynik w filiżance jest zawsze ten sam – idealny.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS chroni ekspres samoczynny przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i aromat, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany przez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID. Użytkowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej niezawodne.

JURA wyznacza świeże standardy prostej obsługi

Umieszczone na froncie ekspresu przyciski i progresywny ekran TFT sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest szczególnie prosta. Ekspres E8 zaopatrzony w podwójną wylewkę kawy przyrządzi równocześnie dwie filiżanki espresso albo kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemny zbiornik na ziarna kawy ( 280 g) z funkcją Aroma Protection i wielki zbiornik na wodę (1,9l) to dłuższe przerwy pomiędzy ich uzupełnianiem.

wspaniały design

Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze detaly nadają ekspresowi E8 niezwykłą estetykę, która perfekcyjnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego wyjątkowa elegancja będzie fascynować jeszcze poprzez mnóstwo lat.

Higiena totalna

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia zapewniają utrzymanie najwyższych kanonów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest łatwo zdejmowalną i przypasowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i zagwarantuje nieprzeciętny efekt spienionego mleka.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.