Menu

Jura ENA 8

Cechy produktu

  • Producent Jura 
  • Pojemność 1.1 l
  • Kolor czarny, biały 

Opis

JURA ENA 8 Metropolitan Black JURA ENA 8 to:szwajcarska prezycja i innowacyjne technologie- na długie lata stosowaniaświatowa nowość - cykl Ekstrakcji Pulsacyjnejprzygotuje świetne espressounikatowe wzornictwo - zbiornik na wodę o strukturze kryształu25 miesięcy gwarancji producentaDOOR-TO-DOOR atrybuty szczególneKolorowy, intuicyjny wyświetlacz i kompaktowy design - nadzwyczajny do niewielkich przestrzeni.

Programowanie 10 specjałów kawowych, w tym espresso doppio i espresso macchiato. Zintegrowana wylewka kawy i mleka - zawsze wiadomo, gdzie postawić filiżankę. Możliwość stosowania dwóch wielkości filtra CLARIS Smart albo Smart mini w zależności od ilosci przygotowywanych specjałów.

Ekspres przygotuje 10 specjałówRistrettoEspressoEspresso macchiatoEspresso doppio KawaKawa białaCappuccino Latte macchiatoPianka mlecznaGorąca woda Ekspres przygotuje 10 specjałówRistrettoEspressoEspresso macchiatoEspresso doppio KawaKawa białaCappuccino Latte macchiatoPianka mlecznaGorąca wodaW zestawie z ekspresem: filtr CLARIS Smart Mini 1 szt.

2-fazowe tabletki czyszczące 2 szt. Wężyk do mleka wraz z końcówkami wymienna końcówka dyszy mleka 1 szt. Przedłużka filtra CLARIS Smart Mini akcesoria do kawy mielonej ściereczka z mikrofibry instrukcja obsługi w języku polskimSwiss Made Szwajcarskie standardy produkcji i stała kontrola jakości ma bezpośredni wpływna zadowolenie klientów, ponieważ wybierając ekspres JURA decydują się na:trwałą jakośćwiele lat funkcjonowania bez usterekszeroki wybór specjałów za naciśnięciem jednego przyciskuwyróżniający się designinnowację i precyzję wykonania Gwarancja i serwis25 miesięcy gwarancji DOOR-TO-DOORJURA jako globalny lider innowacji w zakresie automatycznych ekspresów do kawy za podstawowe wartości stawia precyzję, jakość, solidność i maksymalizację wartości smakowych w filiżance.

Jednym z nadrzędnych kryteriów selekcji Autoryzowanych Dystrybutorów jest stawianie na pierwszym miejscu najwyższej jakości obsługi klienta, na każdym etapie eksploatacji urządzenia – od rekomendacji właściwego rozwiązania, poprzez wsparcie technologiczne oraz pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.kupując ekspres do kawy do stosowania domowego u Autoryzowanego Dystrybutora JURA posiadają Państwo gwarancję pełnej i kompetentnej obsługi gwarancyjnej w okresie 25 miesięcy od dnia zakupu z opcją standardową DOOR-TO-DOOR.

Design ENA 8 Metropolitan Black to najmocniej kompaktowy w pełni samoczynny ekspres wrodzinie JURA, który został stworzony z myślą onajmniejszych przestrzeniach.Cechą charakterystyczą ekspresu jest zaokrąglony zbiornik na wodę.

Całości projektu dopełniają chromowane detale i panele boczne w odcieniu błyszczącej, wiśniowej czerwieni.Kluczowe technologie JURA Najwyższej jakości espresso.mistrzowski młynek Aroma dzięki zoptymalizowanej geometrii żaren to o 12,2% więcej aromatu w stosunku do pozostałych młynków JURA, a także konsekwentnie wysoka jakosć mielenia w całym okresie używania.proces Ekstrakcji Pulsacyjnej P.E.P.

to postępowy, wydłużony cykl zaparzania, dzięki któremu ekspres JURA oferuje espresso w standardzie najkorzystniejszych światowych kawiarni.obszerne możliwości na niewiele znaczącej przestrzeni.Pomimo kompaktowych wymiarów ekspres ENA 8 daje ogromne możliwości w zakresie przygotowania specjałów kawowych i nie tylko.

barwny ekran TFT i jasno określone pola wyboru pozwolą na przygotowanie aż 10 specjałów. Dodatkowo według najprostrzej koncepcji obsługi JURA - ekspres ENA 8 w pełni obsłużmy od frontu - uzupełnimy wodę, dosypiemy ziaren.

Pianka mleczna niczym od baristy.Ekspres ENA 8 został wyekwipowany w dyszę do spieniania mleka, dzięki której przygotujemy szeroką gamę kaw z dodatkiem pianki mlecznej lub samą piankę mleczną, na przykład do deserów.

Dysza zaopatrzona jest w wymienną końcówkę, którą w razie zapotrzebowania mozna łatwo umyć albo wymienić.Zintegrowana wylewka kawy i mleka - zawsze wiadomo, gdzie postawić filiżankę. Inteligentny system wody.innowacyjny system wody I.W.S.

z czujnikiem filtra CLARIS Smart to system, który go samoczynnie rozpoznaje. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było tak proste i efektywne. System dba o najwyższą jakość wody dla nieprzeciętnej kawy.Z uwagi na fakt, iż ekspres ENA 8 jest asygnowany do mniejszych wydajności, a zatem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przygotowywanych jest 3-5 filiżanek kawy dziennie - JURA opracowała filtr CLARIS Smart mini o objętości 30 litrów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.