Menu

Jura Giga 6

Cechy produktu

  • Producent Jura 

Opis

Doradztwo, a także zamówienia ekspresów JURA:

Mateusz Morka

725 202 007 (9.00 - 16.00), 32 284 70 32
m.morka@cafesilesia.pl

GIGA 6

Perfekcja, precyzja i profesjonalizm w nowym wymiarze

Za sprawą GIGA 6 JURA nadaje świeże znaczenie pojęciu „samoczynny ekspres do specjałów kawowych". Ta profesjonalna maszyna dedykowana do użytkowania domowego bryluje za sprawą najnowocześniejszej technologii dla uzyskania najkorzystniejszych rezultatów.

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, poddanie obróbce ze szwajcarską precyzją – wyraziste atrybuty konstrukcyjne promieniują czystą siłą i kompetencją GIGA 6. Masywna część przednia z aluminium o grubości 3 milimetrów, a także ciężkie pokrywy broniące aromat z chromowanego odlewu cynkowego w imponujący sposób podkreślają wysoką jakość nowej ikony samoczynnych ekspresów do kawy.

Obsługiwane instynktownie za pomocą wyświetlacza w postaci ekranu dotykowego, a także Blue Crystal Rotary Switch, to arcydzieło szwajcarskiej sztuki inżynierskiej wspaniale rozpieszcza smakoszy kawy 28 przeróżnymi specjałami. Sztuczna inteligencja i przemyślana kompozycja aż po najdrobniejszy detal pozwalają na rewolucyjną, 5-gwiazdkową obsługę.

Double Power, Double Action do przyrządzania 28 specjałów

skutkiem wyśmienitych warunków ekstrakcji jest najwyższa przyjemność picia kawy. Lubiane specjały stanowią sumę wyśmienitych części. W związku z tym nowy GIGA 6 opanował sztukę przeprowadzania trzech różnych procesów parzenia kawy i słusznego podgrzewania i spieniania mleka, które demonstrują swoje potężne strony w trzech przeróżnych procesach przyrządzania lubianych specjałów. Wykorzystanie zupełnie nowych elementów wewnętrznych ze skumulowaną mocą 2 systemów podgrzewania i 2 pomp pozwala przyrządzać kawę i mleko lub piankę mleczną jednocześnie. Dzięki czemu miłośnicy kawy zyskują dostęp choćby do popularnych napojów mieszanych, takich jak kawa latte, flat white czy cortado. Nowy, prestiżowy obiekt JURA przyrządza na życzenie choćby 2 specjały jednocześnie. Mleko i piankę mleczną można kompletnie dostosować do indywidualnego gustu i zaprogramować na 10 poziomach temperatury.

2 elektronicznie dostosowywane ceramiczne młynki tarczowe

wytwarzane z maksymalną precyzją z jednego z najtwardszych tworzyw, 2 elektronicznie dostosowywane ceramiczne młynki tarczowe wyśmienitą delikatność kawy. Automatic Grinder Adjustment (A.G.A.) zapewnia stale rewelacyjny rezultat, poprzez cały okres trwałości młynka. Oba samonastawne młynki zezwalają na stosowanie dwóch zróżnicowanych gatunków kawy, do wyboru pojedynczo lub w formie mieszanki. Można ją dowolnie wybierać w krokach co 25% (np. 100% w lewo, 75% w lewo / 25% w prawo, 50% w lewo / 50% w prawo), zapewniając sobie zawsze nadzwyczajną, jednostkową mieszankę.

nienaturalna inteligencja

Wraz z modelem GIGA 6 do koncepcji obsługi wkroczyła sztuczna inteligencja. Kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 4,3" ukazuje użytkownikowi wyłącznie widoczne dane. Samouczący się algorytm rozpoznaje jednostkowe preferencje smakowe i optymalnie dostosowuje ekran startowy. Pojawia się na nim 2, 5 albo 8 preferowanych specjałów. Obrazki i symbole nie wymagają objaśnień, są przemyślane i ograniczone do absolutnej istoty rzeczy. Specjały mogą być nazywane indywidualnie, a ich nazwy wyświetlane albo ukrywane.

5-gwiazdkowa obsługa

Inżynierzy marki JURA szczególną uwagę poświęcili nowej koncepcji tacy ociekowej. Tacę tę można wyjąć, opróżnić i z powrotem założyć jedną ręką. Optymalnie położony środek ciężkości uniemożliwia przelaniu. Prosty, czysty, szybki, wygodny – wszystko, choćby najdrobniejsze detale, zasługuje na 5 gwiazdek.

informacje techniczne właściwości szczególne Standardy JURA Ustawienia i opcje programowania Standardy higieny Energia Design i materiały GIGA 6 w liczbach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.