Menu

Jura S8

Cechy produktu

  • Producent Jura 
  • Rodzaj ekspresu automatyczny 
  • Pojemność 1.9 l
  • Szerokość 28 cm
  • Kolor srebrny 

Opis

Pierwsza przesyłka ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

nabywając ekspres JURA S8 Chrome otrzymasz od nas specjalny komplet gratisów w postaci 3 kg kawy Bazzara Dolcevivace, a także kompletu filiżanek do espresso oraz cappuccino - po 4 sztuki filiżanka+spodek.

- Jura to legendarna jakość powstająca w Szwajcarii doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - perfekcyjna kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający świeże, światowe standardy, a także detale najwyższej klasy

JURA S8 Chrome Szwajcarska perfekcja kawy

- aż 15 programowalnych kaw za naciśnięciem jednego przycisku
- System PEP - polegający na impulsowym parzeniu kawy w szybkich cyklach
- Nowy, prędki i skrupulatny młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki dotykowemu kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu TFT
- dostosowywana wysokość wylewki kawy od 72 do 118 mm
- znakomitej jakości pianka mleczna dzięki zaimplementowaniu najnowszej technologii fine foam

JURA S8 Chrome to model przygotowany do korzystania domowego gwarantujący prostą obsługę i smak kawy na najwyższym poziomie. Niezwykle duży czytelny wyświetlacz (4.3 cala) ekspresu stanowi wspaniałe centrum dowodzenia twojego ekspresu. Nowy, lepszy cykl ekstrakcji pulsacyjnej (PEP) pozwala wyciągnąć z ziaren kawy pełnię smaku i aromatu. Cykl ekstrakcji pulsacyjnej wykorzystany w ekspresie JURA S8 Chrome to jedyna tego typu technika, która optymalizuje czas ekstrakcji kawy i zagwarantuje najintensywniejszy aromat dodatkowo w przypadku niewielkich kaw takich jak espresso czy ristretto. Ekspres JURA S8 Chrome to progresywny, stylowy i genialny pod każdym względem samoczynny ekspres do kawy, dzięki któremu będziesz w stanie przygotować specjały mleczne po naciśnięciu jednego przycisku.

Nowy wymiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji ekspresu JURA S8 Chrome

kolorowy wyświetlacz TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem JURA S8 Chrome
Ekspres samoczynny JURA S8 Chrome jest nad wyraz prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu wielkiemu wyświetlaczowi TFT (4.3 cala). Wyświetlacz daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swych ulubionych przepisów kawowych. Przy pomocy kolorowego wyświetlacza można w szybki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Na dodatek na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na znakomite latte.

perfekcyjnie zaparzone espresso dzięki nowej technologi PEP
rewelacyjnie zaparzona kawa espresso jest wizytówką ekspresu JURA S8 Chrome. Użyty w tym modelu ekspresu system pulsacyjnej ekstrakcji kawy pozwala na wyciągniecie pełni smaku i aromatu z parzonej kawy. Nowy, staranny, 6-stopniowy młynek Aroma G3 prędko i skrupulatnie mieli ziarna, które są przekazywane do elektronicznie sterowanej jednostki zaparzania o pojemności od 5 do 16 gramów, która inteligentnie dopasowuje ciśnienie do określonej przez użytkownika ilości zmielonej kawy. Ekspres JURA S8 Chrome posiada aż 10 stopni energiczności mocy kawy.

Inteligenty system wody z automatycznym czujnikiem filtra
używanie filtra wody w ekspresie JURA S8 Chrome to gwarancja najwyższej jakości wody, która ma ogromne znaczenie i wpływ na smak przygotowanej kawy. Filtr CLARIS broni ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrącającymi się z wody substancjami, które negatywnie wpływają na smak i zapach kawy. Opracowany przez markę Jura inteligentny system wody wyśmienicie optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra, ekspres JURA S8 Chrome jest połączony bezprzewodowo z filtrem Claris za pomocą technice RFID.

Najwyższe standardy higieny w ekspresie JURA S8 Chrome
Eksploatacja i konserwacja ekspresu JURA S8 Chrome jest tak samo prosta jak jego obsługa i przygotowywanie specjałów kawowych. Zintegrowany program płukania, a także czyszczenia ekspresu zapewniają zachowanie najwyższych standardów higieny po naciśnięciu jednego przycisku. Dysza spieniająca mleko w ekspresie JURA S8 Chrome została zakończona prosto zdejmowaną końcówką, która jest dopasowana do mycia w zmywarce. Cały system wykorzystany w ekspresie JURA S8 Chrome daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny oraz zapewnienia idealnie spienionego mleka.

Prosta obsługa ekspresu JURA S8 Chrome
Ekspres JURA S8 Chrome został wyposażony w podwójną, dostosowywaną wylewkę, która zezwala na przygotowanie dwóch kaw espresso lub dwóch kaw czarnych jednocześnie. Ekspres JURA ma osobną dyszę spieniającą mleko, dzięki której możesz przygotować idealne mleczne specjały kawowe z świetnie aksamitną mleczna pianką. Oprócz tego przygotujesz sama mleczną piankę do inych specjałów takich jak desery. Ekspres potrafi także przygotować gorącą wodę pod twoją ulubioną herbatę.

detalowe funkcje ekspresu Jura S8 Chrome
Specjały kawowe Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie
stabilny rozwój Konserwacja Wylewki Design i materiały W liczbach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.