Menu

Jura X6

Cechy produktu

  • Producent Jura 
  • Rodzaj ekspresu automatyczny 
  • Wysokość 47 cm
  • Kolor tytanowy 

Opis

Pierwsza wysyłka ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

- Legendarna jakość powstająca w Szwajcarii i doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - genialna kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający nowe światowe standardy i detale najwyższej klasy

JURA X6 Szwajcarska perfekcja kawy

- 12 rogramowalnych przepisów kawowych

- Ekspres pozwala przygotowanie jedynie czarnych kaw
- szybki i dokładny młynek Młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki graficznemu wyświetlaczowi TFT
- regulowana wysokość wylewki kawy 65 - 153 mm
- Podwójna wylewka, a także nadzwyczajnej jakości pianka mleczna
- Dzienna sprawność od 70 do 120 zaparzonych kaw


Ekspres samoczynny Jura X6 jest urządzeniem przeznaczonym dla przeciętnych i drobnych biur oraz gastronomii. Wysoka produktywność ekspresu i najwyższej klasy podzespoły są synonimem mistrzowskiej jakości. Ekspres jest wyśmienicie przystosowany do parzenia od 70 do 120 zaparzonych kaw dziennie, produktywny pojemnik na ziarno o pojemności 0,5 kg z możliwością zwiększenia do 1kg. Kolejną niepowtarzalna cechą ekspresu jest wysoka jakość przygotowanych specjałów kawowych. Espresso jest wizytówką tego ekspresu. Ekspres specyficzny system dobierania świeżej wody. Graficzny , a także przyciski specjałów kawowych zapewniają łatwa obsługę i nawigację po funkcjach ekspresu.
Ekspres Jura X6 będzie wspaniałym uzupełnieniem twojego biura.

Nowy rozmiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji

barwny ekran TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem Jura X6
Ekspres automatyczny Jura X6 jest stanowczo prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu wyświetlaczowi TFT. Wyświetlacz daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swych ulubionych przepisów kawowych. Przy pomocy kolorowego wyświetlacza można w prędki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Na dodatek na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na świetne latte.

Inteligentny System kompletowania Świeżej Wody
Inteligentny system kompletowania świeżej wody użyty w ekspresie automatycznym Jury jest przystępny po podłączeniu Inteligentnego Zestawu Podłączenia Świeżej Wody. System zapewnia za każdym razem świeżą wodę która w wielkim stopniu wpływa na smak kawy. Smaki i aromaty kawy będą bardziej wyczuwalne. System montowany jest bezpośrednio w ekspresie i może łączyć się z zewnętrznym filtrem wody CLARIS Pro Smart.

Ekspres Jura X6 wyposażony jest w filtr wody CLARIS Pro Blue. System konserwacji ekspresu jest w pełni zsynchronizowany, procesy czyszczenia, płukania i odkamieniania gwarantują najwyższy poziom higieny potwierdzony dokumentem TÜV.

Higiena i wygoda konserwacji
Higiena ekspresu jest niezwykle ważnym czynnikiem który zagwarantuje najwyższą jakość kawy. Osobna wylewka do kawy i spienionego mleka ma obszerny wpływ na higienę ekspresu. Prosty i niezależny cykl czyszczenia podwójnej wylewki kawy i dyszy spieniajacej mleko zapewni najwyższą powtarzalną jakość kawy. System mleczny cappuccino możesz wyczyścić po naciśnięciu jednego przycisku.

System PEP i System One Touch Cappuccino
Ekspres Jura X6 zezwala na przygotowanie aż 12 specjałów kawowych na najwyższym, kawiarnianym poziomie. Progresywny P.E.P. Czyli proces ekstrakcji pulsacyjnej wykorzystany w Jura X6 zagwarantuje pełnie smaku i aromatu nawet w sytuacji najmniejszych kaw takich jak espresso czy ristretto.

zaimplementowany młynek Aroma G3
Ekspres postępowy, sześciostopniowy młynek Aroma G3 który błyskawicznie i równo mieli kawę na świeżo przed przygotowaniem napoju. Młynek jest jednym z najważniejszych składników ekspresu. Od równego mielenia zależy smak twojej kawy!

szczegółowe funkcje ekspresu Jura X6
Specjały kawowe Technologie Korzyści Codziennie stosowane
Obsługa, ustawienia i możliwości programowania W liczbach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.