Menu

Morphy Richards 162010

Cechy produktu

  • Producent Morphy Richards 
  • Kolor srebrny 

Opis

Nowość! Ekspres przelewowy z linii Accents z technologią Pour Oven i filtrem Cupcake. Na początku cyklu parzenia urządzenie dostarcza wyłącznie niewielką ilość wody do kawy mielonej umieszczonej w filtrze (nasączaniem wstępnę).

Jest to podyktowane faktem, że pierwszy kontakt kawy mielonej z wodą sprawia krótkotrwałe uwolnienie dwutlenku węgla (proces zwany ‘rozkwitaniem’). Przelewanie wody poprzez kawę podczas rozkwitania powoduje ekstrakcję niedużej ilości smaku, co skutkuje powstaniem kawy o mniej dorodnym smaku.

Urządzenie odczekuje jednak na zakończenie procesu rozkwitania przed zaparzeniem kawy, dzięki temu zezwala na powstanie pełniejszego smaku. Filtr typu „cupcake” pozwala na zrównoważony przepływ wody poprzez zmieloną kawę, dzięki czemu gwarantuje delikatniejszy smak.producent Morphy Richards produkuje niewielkie urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i poręcznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną zezwalają na oszczędność czasu i odciążenie z rutynowych obowiązków.

producent pochodzi z sporej Brytanii, gdzie jest nad wyraz popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej towar.informacje technologiczne:- technologia Pour Oven- filtr rodzaju "cupcake"- podtrzymanie ciepła 30 min.- szklany dzbanek o obszerności 1,8 litra- programator czasowy- 3-stoponiowa regulacja mocy parzonej kawy- funkcja automatycznego czyszczenia- boczna obudowa ze stali nierdzewnej- przeciwpoślizgowe stopki- ochrona przed kapaniem- moc: 900WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.