Menu

Nivona 560

Cechy produktu
  • Producent Nivona 
Opis

Kompaktowy. Prosty. Prędki. Tworzony, abyś każdego ranka mógł cieszyć się kawą parzoną ze świeżo zmielonych ziaren. Nowy ekspres do kawy z kolekcji 5 producenta Nivona jest teraz jeszcze lepszy! Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi TFT o przekątnej 2,4″ sterowanie urządzeniem jest stanowczo proste, a zintegrowany, uproszczony program płukania systemu mlecznego oraz szybszy program odkamieniania pozwolą Ci pozbyć się wszelkich zmartwień związanych z konserwacją.ESPRESSO, KAWA I MLECZNA PIANKATen ekspres do kawy zaserwuje Ci espresso, czarną kawę, piankę mleczną i gorącą wodę.

mieszanie mlecznej pianki z espresso i wykorzystywanie różnych proporcji pozwoli Ci przygotować rozmaite napoje na bazie mleka, od latte macchiato po cappuccino.PROGRAMOWALNA ilość I MOC KAWYZmień i zapisz preferowaną wielkość porcji i moc kawy.

Ciesz się napojami przygotowanymi dokładnie tak, jak uwielbiasz!SPIENIANIE MLEKA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKUWystarczy włożyć rurkę do kartonu z mlekiem, podstawić filiżankę pod spieniacz, nacisnąć przycisk, a pyszna mleczna pianka będzie gotowa w mgnieniu oka!

System mleczny jeszcze program samoczynnego płukania.barwny wyświetlacz TFTEkspres do kawy jest prosty w obsłudze dzięki kolorowemu wyświetlaczowi TFT i dwóm pokrętłom.PROSTA KONSERWACJAZintegrowane samoczynne programy odkamieniania, czyszczenia i płukania oraz uproszczony program płukania systemu mlecznego usprawniają konserwację.

Jednostka zaparzająca jest wyjmowana, więc czyszczenie systemu zaparzania dodatkowo będzie proste.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.