Menu

Nivona 660

Cechy produktu
 • Producent Nivona 
 • Rodzaj ekspresu automatyczny 
Opis

Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 660 Czarny


parametry specyficzne NIVONA CafeRomatica 660:

 • System Aroma Balance - 3 profile wyboru aktywności aromatu
 • Zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji
 • Tekstowo-graficzny barwny wyświetlacz TFT z dużymi ikonami
 • M ożliwość zaprogramowania przepisu Moja Kawa
 • Pięciostopniowy dobór mocy aromatu
 • Pokrywa na ziarna chroniąca zapach
 • 15 bar oraz "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacie
 • samoczynne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie)
 • Podświetlanie filiżanek podczas parzenia kawy

GWARANCJA

Ekspres NIVONA CafeRomatica 660 objęty jest gwarancją poprzez okres 3 lat lub do limitu 9'999 kaw.

Oryginalny wygląd

NIVONA CafeRomatica 660 to prostota w najkorzystniejszym wydaniu. O budowa w matowym, czarnym odcieniu z chromowanymi wykończeniami podkreśla nad wyraz stylowy charakter ekspresu.

Prosta obsługa

Czytelny, barwny wyświetlacz TFT, jest czytelny i prosty w obsłudze, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością.

unikatowy aromat - Aromatica System

System Aromatica zagwarantuje możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie. W tym systemie dynamiczna komora zagwarantuje, iż do kawy nie dostają się gorzkie substancje. Po zmielenie i sprasowaniu gorąca woda jest wypompowywana do komory zaparzania. Ciśnienie wody i sprężyście przemieszczająca się komora sprawia rozszerzanie komory zaparzania. Woda i zmielona kawa wirują. W rezultacie uzyskujemy bardziej aromatyczną kawę.

System Aroma Balance - 3 profile smakowe

Inżynierom NIVONA udało się wypracować trzy profile smakowe: intensywny, stały i dynamiczny dla osiągnięcia maksymalnego aromatu i dokładnie zdefiniowanej ekstrakcji. Cykl ten polega na intensywności i czasie przepływu gorącej wody przez świeżo zmielone ziarna. Aroma Balance System ma na celu imitować umiejętności baristy,zawsze zespoić profil smakowy do naszych oczekiwań.

Sterowanie z telefonu za pomocą aplikacji

NIVONA 768 wyekwipowana pozostała w zintegrowany moduł Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji i sterowanie ekspresem z smartfona.

Podświetlanie filiżanki

w trakcie cyklu mielenia i zaparzania filiżanka zostaje elegancko podświetlona, co stanowi ucztę dla oka podczas rytuału parzenia kawy.

perfekcyjnie spienione mleko

NIVONA 660 posiada dyszę Easy-Spumatore, dzięki której możemy przygotować kremowe cappuccino w niezwykle prosty sposób. Najlepiej zastosować świeże, chłodne mleko z termosu ze stali szlachetnej. Technika Spumatore gwarantuje pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.

Dozownik kawy z regulacją wysokości

Wysokość dozownika można luźno regulować do 14 cm, dostosowując go do wysokości filiżanek, szklanek do latte czy latte macchiato.

Strefa ciszy

w dodatku wyciszony, stożkowy młynek z hartowanej stali dzięki odpowiedniej izolacji pracuje bardzo cicho.

nieprzeciętna higiena

Urządzenie ma w pełni progresywne i samoczynne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego, kamienia i osadu mleka. Ekspres czyści się gorącą wodą i parą pod ciśnieniem. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.

Wyjmowana jednostka zaparzacza zezwala na utrzymanie higieny w naszym ekspresie. Po wyciągnięciu jednostki wystarczy wypłukać ją w czystej wodzie, aby pozbyć się resztek kawy i zapobiec tworzeniu się pleśni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.