Menu

Nivona 675

Cechy produktu
  • Producent Nivona 
Opis

Nivona „CafeRomatica NICR 675" to ekspres do kawy ziarnistej wyprodukowany z myślą o miłośnikach czarnych napojów kawowych, którzy czasami raczą się napojem zwieńczonym też pyszną mleczną pianką. Zintegrowane funkcje zezwalające kontrolować smak kawy, barwny wyświetlacz TFT, obsługa za pomocą inteligentnej aplikacji, a także automatyczne programy konserwacji pozwalają cieszyć się świetnym smakiem kawy w domowym zaciszu.6 NAPOJINivona „CafeRomatica NICR 675" przygotowuje espresso, kawę czarną, piankę mleczną i gorącą wodę.

Korzystając z ręcznego systemu mlecznego Easy Spumatore, można przygotować zintegrowany przepis na cappuccino, natomiast funkcja gorącej wody pomoże zaparzyć filiżankę americano.MANUALNY SYSTEM MLECZNY „EASY SPUMATORE"Korzystając z ręcznego systemu mlecznego Easy Spumatore, prosto przygotujesz cappuccino albo mleczną piankę.

Wybierz przepis na cappuccino i postępuj zgodnie z procesem parzenia kawy na ekranie: zanurz wąż w pojemniku/kartonie z mlekiem, umieść filiżankę pod spieniaczem, przekręć pokrętło i podziwiaj gęstą mleczną piankę spływającą prosto do Twojej filiżanki.

Po osiągnięciu zaprogramowanej ilości, umieść filiżankę pod wylewką kawy, a urządzenie wyda kawę. System mleczny wyekwipowany jest w szczególnie prosty program płukania i czyszczenia.FUNKCJA „MY COFFEE": TWORZENIE DO 5 PRZEPISÓWNie możesz znaleźć swojego ulubionego napoju wśród przystępnych i chcesz stworzyć własny przepis? Z pomocą funkcji „My Coffee" możesz stworzyć do 5 osobistych przepisów.PROFILE AROMATÓW DO EKSPERYMENTÓW Z AROMATEM KAWYOpracowany przez firmę „Nivona", system Aroma Balance daje Ci możliwość poczucia się jak prawdziwy barista.

Wybierz jeden z trzech przeróżnych profili aromatu: Dynamic, Constant i Intense. W zależności od wybranego profilu, woda będzie przepływać przez kawę z różną prędkością, odsłaniając w wyniku czego rozmaite smaki.

Wybierz opcję Dynamic, aby uzyskać delikatniejszy i bardziej owocowy smak, wybierz opcję Constant, żeby wydobyć słodycz i subtelną goryczkę kawy, albo wybierz profil Intense, jeśli szukasz intensywnego i gorzkiego smaku.kolorowy ekran TFTEkspres do kawy jest przystępny w obsłudze dzięki kolorowemu wyświetlaczowi TFT i dwóm pokrętłom.OBSŁUGA za pomocą INTELIGENTNEJ APLIKACJIPo pobraniu inteligentnej aplikacji „Nivona" i podłączeniu inteligentnego urządzenia do ekspresu do kawy przez Bluetooth, będziesz mógł sterować urządzeniem bezpośrednio z telefonu albo tabletu.PROSTA KONSERWACJAZintegrowane automatyczne programy odkamieniania, czyszczenia i płukania zapewniają prostą konserwację.

Jednostka zaparzająca jest wyjmowana, więc system zaparzania kawy będzie zawsze perfekcyjnie czysty, a smak Twojej kawy nie mniejszy wyśmienity.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.